Лікування білої гарячки в домашніх умовах

Зміст:
1. Лікування в домашніх умовах
2. Ризики при самостійному лікуванні
3. Що робити при білій гарячці
4. Як вести себе з хворим
5. У кого може трапитися біла гарячка
6. Симптоми білої гарячки
7. Чи варто лікувати білу гарячку самостійно

 

Біла гарячка лікування в домашніх умовах

Біла гарячка лікування в домашніх умовах

Дієвий народний рецепт від цієї недуги поки не винайшли. Тому перед тим, як прийняти рішення не звертатися до лікарів і залишити хворого в такій ситуації під домашнім наглядом варто усвідомити, наскільки це серйозно. Крім негативних наслідків, які виникають від такого роду абстиненції, бачити будинку людини в неадекватному стані - серйозна психологічна травма. Особливо не варто займатися самолікуванням, якщо в будинку є діти або люди похилого віку. У здорової дорослої людини спостереження за таким станом також може спровокувати нервовий зрив або затяжну депресію.

Біла гарячка лікування в домашніх умовах: чому це великий ризик?

Біла гарячка лікування в домашніх умовах: чому це великий ризик?

Є багато аргументів на сторону того, чому, якщо у домочадця біла гарячка, лікування в домашніх умовах вкрай небажано. І кожен з них є вагомим. В сукупності, такий стан доставляє безліч труднощів оточуючим, тому найкращим варіантом буде відправити алкоголіка при перших же симптомах білої гарячки в лікарню. У таких закладах працюють підготовлені співробітники, які стикаються з важким алкоголізмом у пацієнтів щодня. Вони і будуть наглядати за пацієнтом, здійснювати особливе лікування, поки лихоманка не пройде.

Біла гарячка лікування в домашніх умовах: що робити?

Біла гарячка лікування в домашніх умовах: що робити?

Якщо ви все ж вирішили залишити хворого з усіма ознаками білої гарячки будинку, є деякі правила, які дотримуватися необхідно:

    • бути готовим до найгіршого;
    • надати хворому спокій;
    • вжити заходів, щоб запійний алкоголік не зміг рухатися;
    • найкраще міцно прив'язати в горизонтальному положенні;
    • дотримуватися водний баланс і не допускати зневоднення, отпаивать чистою водою потроху;
    • постаратися отримати консультацію лікаря хоча б усно або по телефону;
    • будь-який засіб вводити тільки з дозволу лікаря;
    • ні в якому разі не провокувати його на агресію;
    • не допускати, щоб хворий залишався один без нагляду.

Як вести себе з хворим?

Як вести себе з хворим?

В особливо важких випадках, стан білої гарячки може навіть призвести до смерті, тому серйозність становища алкоголіка в ці хвилини не залишає сумнівів. І якщо лікування білої гарячки в домашніх умовах медикаментами проводити небажано, то створити всі умови хворому для якнайшвидшого одужання вкрай важливо. Також варто не відкладати виклик лікаря або реабілітацію в стаціонар, якщо стан переходить межі прийнятного для домашнього знаходження. Варто негайно звернутися в психіатричний або наркологічний диспансер, якщо у хворого спостерігаються такі симптоми:

  • висока температура;
  • відбувається зневоднення організму;
  • спостерігаються судоми;
  • виникли набряки;
  • сильна агресія;
  • високий тиск.

belaya goryachka8

Зона ризику: такий стан «Білий, гарячий!»

У знаменитому фільмі «Кавказька полонянка» синдром приписували Шурику, який зазвичай не вживав спиртне, після застілля. Однак, ця інформація не є серйозною і достовірною. Ймовірно, сцена з комедії була знята виключно з гумористичної метою. Насправді ж, психоз такого роду виникає тільки у п'яниць з великим стажем. У більшості хворих вперше він виявляється на п'ятому-сьомому році пияцтва. При цьому, алкоголіки, яких наздоганяє синдром, знаходяться на другий або третій стадії хвороби. І більшість таких людей п'ють спиртне в надмірних кількостях щодня. Але це не означає, що при частому вживанні алкоголю в допустимих кількостях, або в дозі, трохи перевищує норму, хвороба не загрожує.

Алкоголізм - таке захворювання, яке повільно, але міцно поневолює волю. Тому, пристрасть до спиртного, кожна людина може надалі потрапити в зону ризику серйозної алкогольної залежності.

І якщо на першій стадії хвороба ще не викликає побоювань, здавалося б, людина просто випиває час від часу, потім частіше і більше, починає придумувати нові приводи для вживання спиртного. Те на другий і тим більше третьої стадії реабілітувати алкоголіка до нормального життя стає все складніше. Тому, при перших же здогадах про алкогольну залежність щодо когось із близьких, або власної, необхідно почати лікувати негайно. Чим раніше почнеться процес лікування, тим ефективніше він буде.

Біла гарячка симптоми, лікування в домашніх умовах

Біла гарячка симптоми, лікування в домашніх умовах

Якщо хворий поводиться більш-менш осудності, що трапляється в нападах вкрай рідко, рішення залишити його будинку може бути обгрунтованим. Але для цього необхідно мати повне уявлення про перебіг синдрому і способи виходу з нього. Також варто розуміти, що наслідок такого домашнього лікування може бути непередбачуваним, а ймовірність рецидивів зростає. Якщо ви не знаєте, що робити в такому стані, перше що необхідно зробити - викликати спеціалізовану бригаду швидкої допомоги.

біла гарячка професійна допомога

Чому краще звернутися за професійною підтримкою?

Якщо присутній вагома причина, по якій немає можливості звернутися до бюджетного медичного закладу (наприклад, немає бажання повідомляти про особу хворого, поширювати інформацію про подію і так далі), існують платні клініки, де медична допомога алкоголіку буде надана конфіденційно і на значно більш високому рівні.
Лікування такого серйозного стану як біла гарячка будинку практично неможливо надати за всіма правилами. Тому щоб уникнути плачевного результату лікування, ми настійно рекомендуємо знайти спосіб звернення до лікарів.

Результат такого синдрому буде залежати не тільки від стану хворого, стадії захворювання і своєчасно прийнятих або не прийнятих заходи, але і від того, яка підтримка буде надана. Варто брати до уваги, що за статистикою до 10% випадків білої гарячки мають смертельні наслідки, і в переважній більшості випадків лікування було надано в домашніх умовах і некомпетентними особами.

лікування білої гарячки

ВАЖЛИВО! Краще рішення - негайно звернутися до кваліфікованих фахівців, які знаю що робити в таких випадках. Після виходу пацієнта з гострого стану адекватним рішенням буде лікування алкоголізму, що б пацієнт перестав вживати спиртне в подальшому.