Лікування Куріння

Що необхідно для лікування

Для повного усунення тяги до нікотину достатньо записатися на прийом по телефону 096 022 02 99.

Попередньо утримуватися від куріння не потрібно.

Скільки коштує лікування від куріння

Ціна залежить від декількох факторів, і уточнити її можна у консультанта по телефону.

Дізнайтеся ціну прямо зараз за номером 096 022 02 99.

Я раніше лікувався в іншому місці - Ви мені допоможете?

До нас регулярно звертаються люди, які де тільки не лікувалися раніше. І ми успішно усуваємо тягу до солодкого, жирного і мучного, навіть в самих запущених випадках. Ми не відповідаємо за інші клініки, центри, фахівців і їх методи лікування. Ми даємо 100% гарантію тільки своїм пацієнтам.

Так! Ми успішно допомагаємо навіть тим людям, яким не допомогли інші методики і фахівці.

Які методи Ви будете використовувати?

Можна використовувати різні способи усунення тяги до тютюнопаління, однак у нас немає "конвеєра" - до кожної людини застосовується виключно індивідуальний підхід. Необхідні заходи призначаються в день прийому, при особистій зустрічі.

Використовується авторська комплексна методика.

Скільки часу займає лікування від куріння?

Процес усунення тяги займе кілька годин.

Чи можна за 1 раз позбутися від алкоголізму та куріння?

Не можна. В першу чергу потрібно розібратися з ворогом №1 - алкоголізмом. А з курінням, якщо не зможете кинути на тверезу голову самостійно, трохи пізніше.

Ні. Спочатку - від алкоголізму , через 3 місяці - від куріння.

Куріння – шкідлива звичка, яка погіршує стан здоров’я організму і легень у першу чергу. Кодування від куріння – послуга, яка користується все більшим попитом у клієнтів сучасних наркологічних центрів. Паління – є небезпечною звичкою для власного здоров’я та оточуючих людей. Щороку у світі від наслідків тютюнової залежності помирає близько 7 млн хворих.

Проблема загострюється тим, що вона часто не розглядається як наркотична. В дійсності ж залежний є хворим і сам позбутись залежності часто не може.

Суспільство ж не засуджує, а часто підтримує таку залежність, чим значно погіршує становище. Тютюнові вироби є в кожному супермаркеті, реклама на біг-бордах та в кіно, перекури на роботі та в кругу сім’ї – все це значно ускладнює боротьбу із залежністю. 

Методи боротьби с тютюновою залежністю

До сучасних способів лікування куріння відносяться:

  • психологічні;
  • медикаментозні;
  • апаратні (лазерне кодування).

Всі вони зводяться до кодування – формування в свідомості або підсвідомості людини відрази до тютюну, страху перед палінням. Наш підхід до усунення залежності відрізняється тим, що ми боримося не з тютюном, а реальним коренем проблеми – баченням людини світу і себе у ньому.

Ми комплексно підходимо до вирішення проблеми, знаходячи індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Для нас важливо раз і назавжди звільнити вас від залежності. Телефонуйте та дізнавайтесь про деталі нашого авторського методу.