Лікування Куріння

Що необхідно для лікування

Для повного усунення тяги до нікотину достатньо записатися на прийом по телефону 0432 57 85 10 .

Попередньо утримуватися від куріння не потрібно.

Скільки коштує лікування від куріння

Ціна залежить від декількох факторів, і уточнити її можна у консультанта по телефону

Дізнайтеся ціну прямо зараз за тел. 0432 57 85 10 .

Я раніше лікувався в іншому місці - Ви мені допоможете?

До нас регулярно звертаються люди, які де тільки не лікувалися раніше. І ми успішно усуваємо тягу до солодкого, жирного і мучного, навіть в самих запущених випадках. Ми не відповідаємо за інші клініки, центри, фахівців і їх методи лікування. Ми даємо 100% гарантію тільки своїм пацієнтам.

Так! Ми успішно допомагаємо навіть тим людям, яким не допомогли інші методики і фахівці.

Які методи Ви будете використовувати?

Можна використовувати різні способи усунення тяги до тютюнопаління, однак у нас немає "конвеєра" - до кожної людини застосовується виключно індивідуальний підхід. Необхідні заходи призначаються в день прийому, при особистій зустрічі.

Використовується авторська методика «Свобода без Коду».

Скільки часу займає лікування від куріння?

Процес усунення тяги займе кілька годин.

Чи можна за 1 раз позбутися від алкоголізму та куріння?

Не можна. В першу чергу потрібно розібратися з ворогом №1 - алкоголізмом. А з курінням, якщо не зможете кинути на тверезу голову самостійно, трохи пізніше.

Ні. Спочатку - від алкоголізму , через 3 місяці - від куріння.

Куріння – шкідлива звичка, яка погіршує стан здоров’я організму і легень у першу чергу. Кодування від куріння – послуга, яка користується все більшим попитом у клієнтів сучасних наркологічних центрів. Паління – є небезпечною звичкою для власного здоров’я та оточуючих людей. Щороку у світі від наслідків тютюнової залежності помирає близько 7 млн хворих.

Проблема загострюється тим, що вона часто не розглядається як наркотична. В дійсності ж залежний є хворим і сам позбутись залежності часто не може.

Суспільство ж не засуджує, а часто підтримує таку залежність, чим значно погіршує становище. Тютюнові вироби є в кожному супермаркеті, реклама на біг-бордах та в кіно, перекури на роботі та в кругу сім’ї – все це значно ускладнює боротьбу із залежністю. 

Методи боротьби с тютюновою залежністю

До сучасних способів лікування куріння відносяться:

  • психологічні;
  • медикаментозні;
  • апаратні (лазерне кодування).

Всі вони зводяться до кодування – формування в свідомості або підсвідомості людини відрази до тютюну, страху перед палінням. Наша програма "Свобода без Коду" відрізняється тим, що бориться не з тютюном, а реальним коренем проблеми – баченням хворим світу і себе у ньому.

Ми комплексно підходимо до вирішення проблеми, знаходячи індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Для нас важливо раз і назавжди звільнити вас від залежності. Телефонуйте та дізнавайтесь про деталі нашого авторського метода у консультанта.