Все про кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголізму – один із ефективних методів, який використовується лікарями при лікуванні від алкоголізму. Кодування від алкоголізму передбачає накладання на залежного певного коду, який би не дозволяв вживати алкоголь. Включає два методи: медичний та психологічний. В ідеалі такі методи мають поєднуватись і боротись не з самим предметом залежності – алкоголем, а причинами, що визвали бажання його вживати.

Суть методу

Сучасні способи кодування від алкоголю – це часто підшивка капсули з ліками в важкодоступне місце на тілі. Раніше подібні капсули нерідко викликали негативні симптоми при попаданні до організму будь-якої кількості етанолу – головної складової всіх алкогольних напоїв. До таких симптомів відносяться:

  • сильна головна біль;
  • стрибки тиску;
  • тремор, озноб;
  • нудота та блювання;
  • втрата свідомості;
  • галюцинації;
  • задуха, відчуття страх смерті і т.д.

Наявність подібної капсули в тілі психологічно та фізично впливає на залежного, визиваючи відразу до вживання спиртного. Це – головний інструмент в способі боротьби від алкогольної залежності при використанні методу накладання коду. Варто додати, що сьогодні є досконалі капсули, які несуть лише позитивні наслідки. Вони, хоч і не дешеві, але максимально ефективні.

Теж стосується роботи з свідомістю і підсвідомістю хворого – лікар в гіпнотичному трансі вкладає в голову хворого установку щодо алкоголю. Можуть застосовуватись різні впливи на рецептори слуху, зору, смаку і т.д. (метод по Довженко). Мета – визвати гострі негативні асоціації пов'язані з прийомом алкоголю.

В залежності від обраного способу кодування від алкоголізму, ціна буде відрізнятись. Медичний спосіб часто обирають, бо він відносно недорогий, але він також і самий токсичний та часто малоефективний. По дії триває обмежений період часу, далі залежний або попадає в ремісію, або знову повертається до пляшки.

Авторський метод Овсянюка

Я пропоную зовсім інший підхід. Ми не закодовуємо, а знімаєм код – нестримну тягу пити отруту, що вбиває. Власна методика має на меті звільнити людину від залежності раз і назавжди, але не страхом, а підвищенням власної свідомості та любові до гармонічного життя.

Існує унікальний комплекс "антиетанол", який включає роботу з свідомістю та підсвідомістю, а також прийом певних авторських напрацювань, які допоможуть не вживати алкоголь. Основа – робота з психологією особистості хворого, пробудження любові до життя та здоров'я.

До кожного пацієнта застосовується особистий підхід. Усі знають, що однакових людей не буває, так само завжди зустрічаються різні і причини, чому людина спивається. Для мене важливо викорінити проблему залежності раз і назавжди. Алгоритм усунення потягу до алкоголю визначається в день особистого прийому. Гарантуємо анонімність та ефективність у комплексному підході до позбавлення від алкоголізму.