Кодування по Довженко

Кодування по Довженко це психологічний вплив на людину для вироблення стійкості до вживання алкоголю. Методика відноситься до емоційно-стресової терапії і має за мету дати залежному установку проти вживання алкогольних напоїв. В даному випадку дуже важливо, щоб сам хворий хотів вилікуватись, його сильне бажання та воля.

Кодування проходить в декілька етапів:

  • оцінка хворого (не всі піддаються методу);
  • підготовка;
  • початок сеансу та накладання "коду".

В процесі кодування, направленими діями створюється сильне збудження в певних механізмах мозку, задля створення стійких негативних асоціації на вживання алкоголю.

Авторська програма замість кодування

Кодування по Довженко дає досить малі гарантії і потребує від людини неабиякої волі. Метод також не позбавляє самої залежності: його сили зосередженні проти алкоголю, не беручи до уваги саму суть – причину, по якій людина почала пиячити.

Я пропоную Вам зовсім інший, більш сучасний та ефективний, підхід. Ми не кодуємо, а навпаки знімаємо код – позбавляємо бажання вбивати себе, повертаємо бажання жити здоровою та повноцінною людиною. Будемо працювати з особистістю хворого, індивідуально підбираючи комплекс необхідних заходів. За деталями звертайтесь особисто по телефону - я з радістю надам відповіді на усі питання.