Кодування по Довженко

Кодування по Довженко це психологічний вплив на людину для вироблення стійкості до вживання алкоголю. Методика відноситься до емоційно-стресової терапії і має за мету дати залежному установку проти вживання алкогольних напоїв. В даному випадку дуже важливо, щоб сам хворий хотів вилікуватись, його сильне бажання та воля.

Кодування проходить в декілька етапів:

  • оцінка хворого (не всі піддаються методу);
  • підготовка;
  • початок сеансу та накладання "коду".

В процесі кодування, направленими діями створюється сильне збудження в певних механізмах мозку, задля створення стійких негативних асоціації на вживання алкоголю.

Авторська програма "Свобода без Коду"

Кодування по Довженко дає досить малі гарантії і потребує від людини неабиякої волі. Метод також не позбавляє самої залежності: його сили зосередженні проти алкоголю, не беручи до уваги саму суть – причину, по якій людина почала пиячити.

Наша клініка пропонує інший підхід. Ми не кодуємо, а знімаєм код – позбавляємо від бажання вбивати себе, повертаємо бажання жити здоровою людиною. Лікар працює з особистістю хворого, індивідуально підбираючи алгоритм лікування. За деталями звертайтесь особисто по телефону, або завітавши до нас у центр.