Овсянюк - позбавлення від залежностей

Відгуки

 • Олексій 10.06.2021
  Доброго дня! Хочу сказати велике дякую лікарю і всім працівникам кліники! Мені лікар допоміг позбавититься алкогольної залежності, повернувся до нормального життя, шість років не п"ю.
   
 • Олег 07.06.2021
  У клініці Свобода без Коду я лікувався від алкоголізму. Якщо бути більш конкретним, то моєю проблемою займався Андрій Олександрович Овсянюк - це дійсно відмінний фахівець, який користується сучасними і дуже ефективними методами. Я довгий час не міг самостійно кинути пити, що сильно негативно вплинуло на моє життя, тому довелося звертатися в клініку. Тут мені допомогли, так що я вже цілих півроку не вживаю алкоголь. Звичайно ж, з тих пір життя налагодилося, у мене немає ніяких проблем, навіть фізично відчуваю себе більш здоровим і молодим, якщо так можна висловитися. Дуже задоволений, спасибі!
   
 • Яна, Житомир 05.06.2021
  Коли в мого брата почались проблеми із дружиною, він вирішив, що почати випивати - це вірне рішення. Я вважав, що це пройде та він змже перебороти себе. Алеж ситуація залишалась незмінною. Мені довелося вертатится за допомогою до Андрія Овсянюка. Він провідний фахівець в клініці та зміг вилікувати мого брата від цієї шкідливої звички. Дякую, теперь все добре.
   
 • Кіра. Харків 03.06.2021
  Хотіла виразити подяку лікареві, всьому персоналу. У наш час дуже важко знайти лікарів, які пілкувалися би твоїми проблемами і з розумінням ставились би до тебе. У вас в кліниці я проходила лікування від алкоголізму. У мене це почалось щє років десять потому, починалось все поступово і непомітно, але з роком все переросло у залежність, і у житті мені більше нічого не було потрібно. Чьоловік, діти, все відійшло на другий план, у мене почалась інше життя, життя " з стаканом". Потім, мене умовили почати лікування, і я рада що погодилась. Зараз вже минуло чотири роки з моменту останнього візиту. Я повернулась до нормального життя! Дякую.
   
 • Олена, Вінниця 04.04.2021
  Курила більше десяти років, ніяк не могла кинути. Ось в 47 років почалися серйозні проблеми з судинами, здоров'я дорожче за все, тому почала шукати фахівців в даній області. Була у багатьох, результата не було, вже втратила надію, але порекомендували Андрія Олександровича Овсянюка, завдяки йому я кинула палити. Велика вдячність, жалкую тільки, що раніше не звернулась.

Статті

Кодування по Довженко

Кодування по Довженко

...

Читати далі
Психологічне кодування

Психологічне кодування

...

Читати далі
Лазерне кодування

Лазерне кодування

...

Читати далі
Медикаментозне кодування

Медикаментозне кодування

...

Читати далі
Пивна залежність

Пивна залежність

...

Читати далі
Лікування гіпнозом

Лікування гіпнозом

...

Читати далі

Будь-яка залежність значно знижує якість життя, впливає на психологічний та фізичний стан людини. Наша клініка "Свобода без Коду" пропонує швидке та ефективне лікування залежності від:

 • алкоголізму;
 • паління;
 • ожиріння.

Ми пропонуємо свій унікальний метод, який дає можливість звільнитись від пагубної звички раз і назавжди. Це не кодування і не медичне вирішення проблеми, які часто мають тимчасовий ефект. Наш метод – авторська програма, яка не вкладається в жоден окремий спосіб лікування.

Авторський метод Овсянюка

Програма "Свобода без Коду" передбачає гармонічне звільнення від залежності шляхом індивідуального підбору найбільш ефективного способу лікування особисто для кожного пацієнта. Лікар застосовує свій власний авторський метод та ліки.

Нам важливо назавжди вирішити проблему, а не накласти тимчасовий код. Ми не закодовуємо, а знімаємо код з людини, повертаючи до здорового вільного життя. До нас приїжджають з усієї України. Відгуки реальних пацієнтів – найкраща рекомендація для вас і натхнення для нас.

Зазвичай вистачає одного сеансу, щоб назавжди позбутися залежності. Ми допомагаємо навіть в самих важких випадках. Телефонуйте та дізнавайтеся про лікування більш детально, записуйтесь на прийом та змінюйте життя на краще.