Овсянюк - позбавлення від залежностей

Відгуки

 • Володимир. Вінниця 18.09.2021
  Мій дідусь дуже довго страждав від алкоголізму. Не могли вилікувати в дуже багатьох спеціалістів. Але саме Овсянюк зробив неможливе. Лікар який знає свою справу!
   
 • Володимир. Вінницяґ 18.09.2021
  Безперечно дуже хороший лікар. Допоміг моєму дідусеві впоратися із залежністю від алкоголізму.Безперечно лікар який знає свою справу, всім рекомендую
   
 • Юрій, Вінниця 14.09.2021
  Дуже хороший лікар, однозначно рекомендую! Спеціаліст своєї справи!
   
 • Ян, Вінниця 14.09.2021
  Вже шість місяців не вживаю алкоголь. Зовсім, і навіть бажання жодного разу не виникало. Після лікування почалось нове життя і до колишнього повертатись вже не хочеться. І все це завдяки Андрію Олександровичу.
   
 • Максим Вінниця 13.09.2021
  Хороший спеціаліст . Знає свою справу .

Статті

Кодування по Довженко

Кодування по Довженко

...

Читати далі
Психологічне кодування

Психологічне кодування

...

Читати далі
Лазерне кодування

Лазерне кодування

...

Читати далі
Медикаментозне кодування

Медикаментозне кодування

...

Читати далі
Пивна залежність

Пивна залежність

...

Читати далі
Лікування гіпнозом

Лікування гіпнозом

...

Читати далі

Будь-яка залежність значно знижує якість життя, впливає на психологічний та фізичний стан людини. Наш центр пропонує швидке та ефективне лікування залежності від:

 • алкоголізму;
 • паління;
 • ожиріння.

Ми пропонуємо свій унікальний метод, який дає можливість звільнитись від пагубної звички раз і назавжди. Це не кодування і не медичне вирішення проблеми, які часто мають тимчасовий ефект. Наш метод – авторська програма, яка не вкладається в жоден окремий спосіб лікування.

Авторський метод Овсянюка

Програма позбавлення алкогольної залежності передбачає гармонічне звільнення від залежності шляхом індивідуального підбору найбільш ефективного способу лікування особисто для кожного пацієнта. Лікар застосовує свій власний авторський метод.

Нам важливо назавжди вирішити проблему, а не накласти тимчасовий код. Ми не закодовуємо, а знімаємо код з людини, повертаючи до здорового вільного життя. До нас приїжджають з усієї України. Відгуки реальних пацієнтів – найкраща рекомендація для вас і натхнення для нас.

Зазвичай вистачає одного сеансу, щоб назавжди позбутися залежності. Ми допомагаємо навіть в самих важких випадках. Телефонуйте та дізнавайтеся про лікування більш детально, записуйтесь на прийом та змінюйте життя на краще.