Овсянюк - позбавлення від залежностей

Відгуки

 • Павло, Житомир 19.03.2021
  Коли я намагався кинути пити чого тільки не перепробував, можна сказати, що Андрій Олександрович Овсянюк був моєю останньою надією. Думав, що якщо і тут мені не допоможуть, значить без варіантів вже. Пив останні 10 років, з тих пір, як з дружиною розлучився все пішло на шкереберть - і з роботою проблеми і з дитиною не виходило відносини налагодити. Ну, і звичайно, почав намагатися забутися в алкоголі, потім забувся настільки, що почалися проблеми зі здоров'ям, роботу втратив ... Загалом, я зробив все правильно, не пив три дні до прийому, прийшов в клініку, мені допомогли! До мене був індивідуальної підхід, ніякої кодування! Я не п'ю чотири місяці, два тижні і п'ять днів!
   
 • Ілля, Київ 16.03.2021
  Кинув палити після лікування у цій кліниці. вже 6 років без паління. Велике дякую за вашу допомогу.
   
 • Антон, Житомир 13.03.2021
  Овсянюк Андрій - фахівець і дуже гарна люди - допомогла вілікуватися від алкоголізму. Дякую.
   
 • Ольга, Лубни 09.03.2021
  Я проходила у кліниці лікування від куріння. Я курець зі стажем, десь приблизно 15 років і весь мій попит кинути паління закінчувався просто нічим. Коли дізналась про клінику, не мешкая одразу зібралась і приїхала. Атмосфера у кліниці дуже приємна, одразу відчутна позитивна енергія.Зараз вже минуло чотири роки, я не курю і дуже задоволена результатом відвідування.
   
 • Свєтлана Борисівна, Львів 06.03.2021
  Дякую за допомогу. Сім літ живу нормальним життям, про своє минуле навіть і згадувати не має бажання, до звертвння сюди, я була алкозалежна, мій день розпочинався з рюмки і продовжувався єю також. Навіть уявити не можу що зі мною було б, якщо я не звернулась би по допомогу. В кліниці насправді працюють не байдужі люди, новітні методики розроблениї лікарем дозволять швидко і безболісно впливати на людей. Щє раз дякую

Статті

Кодування по Довженко

Кодування по Довженко

...

Читати далі
Психологічне кодування

Психологічне кодування

...

Читати далі
Лазерне кодування

Лазерне кодування

...

Читати далі
Медикаментозне кодування

Медикаментозне кодування

...

Читати далі
Пивна залежність

Пивна залежність

...

Читати далі
Лікування гіпнозом

Лікування гіпнозом

...

Читати далі

Будь-яка залежність значно знижує якість життя, впливає на психологічний та фізичний стан людини. Наша клініка "Свобода без Коду" пропонує швидке та ефективне лікування залежності від:

 • алкоголізму;
 • паління;
 • ожиріння.

Ми пропонуємо свій унікальний метод, який дає можливість звільнитись від пагубної звички раз і назавжди. Це не кодування і не медичне вирішення проблеми, які часто мають тимчасовий ефект. Наш метод – авторська програма, яка не вкладається в жоден окремий спосіб лікування.

Авторський метод Овсянюка

Програма "Свобода без Коду" передбачає гармонічне звільнення від залежності шляхом індивідуального підбору найбільш ефективного способу лікування особисто для кожного пацієнта. Лікар застосовує свій власний авторський метод та ліки.

Нам важливо назавжди вирішити проблему, а не накласти тимчасовий код. Ми не закодовуємо, а знімаємо код з людини, повертаючи до здорового вільного життя. До нас приїжджають з усієї України. Відгуки реальних пацієнтів – найкраща рекомендація для вас і натхнення для нас.

Зазвичай вистачає одного сеансу, щоб назавжди позбутися залежності. Ми допомагаємо навіть в самих важких випадках. Телефонуйте та дізнавайтеся про лікування більш детально, записуйтесь на прийом та змінюйте життя на краще.