Лікування Ожиріння

Прийом з проблемою зайвої ваги призупинено.

Що ви будете робити? 

Буде повністю усунена тяга до продуктів, які викликають ожиріння: солодкого, жирного і мучного. Ви будете налаштовані на здорове харчування, зайва вага піде і вже ніколи не повернеться.

Ми усунемо бажання вживати продукти, які є причиною набору зайвої ваги.

Що необхідно для лікування

Для повного усунення тяги до солодкого, жирного і мучного необхідно записатися на прийом по телефону.

Скільки коштує лікування від ожиріння

Ціна залежить від декількох факторів, і уточнити її можна по телефону.

Я раніше лікувався в іншому місці - Ви мені допоможете?

До нас регулярно звертаються люди, які де тільки не лікувалися раніше. І ми успішно усуваємо проблему, навіть у самих запущених випадках. Ми не відповідаємо за інші клініки, центри, фахівців і їх методи лікування. Ми даємо 100% гарантію тільки своїм пацієнтам.

Так! Ми успішно допомагаємо навіть тим людям, яким не допомогли інші методики і фахівці.

Які методи Ви будете використовувати?

Можна використовувати різні способи усунення тяги до солодкого, жирного та мучного, однак у нас немає "конвеєра" - до кожної людини застосовується виключно індивідуальний підхід. Необхідні заходи призначаються в день прийому, при особистій зустрічі.

Використовується комплексна авторська методика.

Скільки часу займає лікування від ожиріння?

За 1 раз. Не має сенсу затягувати то, що можна зробити швидко і якісно.

Процес усунення харчової залежності займе кілька годин.

Ожиріння – це надмірна маса тіла людини за рахунок відкладення жиру. Кодування від їжі – це досить незвичний спосіб боротьби з зайвою вагою, який набирає все більшу популярність. Ситуація загострюється тим, що кафешки, фаст-фуди та іншу спокуси із швидким і смачним перекусом чекають людину на кожному шляху. Мозок сучасної людини вже не працює правильно – ми майже забули справжнє відчуття голоду, бо жуємо постійно.

Крім неправильного харчування, причинами ожиріння стають і такі фактори:

  • часті стреси;
  • неповноцінний сон;
  • зміна гормонального фону;
  • прийом гормональних ліків;
  • психологічні проблеми, депресії, тощо.

Суть методу

Кодування від зайвої ваги дозволяє прибрати тягу до нездорового харчування. Працюючи із свідомістю або підсвідомістю пацієнта, лікар дає установку на заборону їсти нездорову їжу, на підвищення тяги до здорового способу життя та харчування. Однак сама причина переїдання часто залишається поза уваги, що не дає повністю вирішити проблему.

Наші методи відрізняються тим, що ми не забороняємо і не накладають код страху на пацієнта. Ми комплексно працюємо з кожним клієнтом, індивідуально підходячи до всіх. При лікуванні застосовується сучасні методи роботи з залежностями.

Разом з вами ми знайдемо корінь вашої проблеми і позбудимось його раз і назавжди, телефонуйте та записуйтесь на прийом. Одного сеансу зазвичай достатньо.