Лазерне кодування

Лазерне кодування від алкоголізму – методика позбавлення від алкозалежності за допомогою впливу лазерних променів на біологічно активні точки на тілі, пов'язанні з певними зонами головного мозку.

Методика працює по принципу давньої китайської науки голковколювання. При цьому не спричиняє дискомфорту пацієнту. Має такі плюси:

  • безболісність;
  • доступна вартість процедури;
  • для проведення неважлива стадія захворювання на залежність;
  • часто виступає альтернативою іншим способам, які є недоступними.

До мінусів слід віднести те, що немає точних доказів безпечності процедури – наслідки для мозку вивченні мало. Ефективність методу теж викликає питання.

Недоліки методу

Так як алкоголізм має причини фізичного та психологічного напрямку, то і лікувати їх потрібно разом. Лазерне кодування допомагає лише у фізіологічній сфері, не корегуючи соціальну. Гнучка авторська програма надає ефективний комплексний підхід з урахуванням індивідуальності кожної людини, яка потрапила до залежності.

На прийомі у першу чергу визначаються методи, які найкраще підходять саме для конкретної особи. Використовуються спеціальні авторські методики, які створено на основі багаторічного досвіду та багажу знань. Телефонуйте, щоб дізнатись про деталі.