Лазерне кодування

Лазерне кодування від алкоголізму – методика позбавлення від алкозалежності за допомогою впливу лазерних променів на біологічно активні точки на тілі, пов'язанні з певними зонами головного мозку.

Методика працює по принципу давньої китайської науки голковколювання. При цьому не спричиняє дискомфорту пацієнту. Має такі плюси:

  • безболісність;
  • доступна вартість процедури;
  • для проведення неважлива стадія захворювання на залежність;
  • часто виступає альтернативою іншим способам, які є недоступними.

До мінусів слід віднести те, що немає точних доказів безпечності процедури – наслідки для мозку вивченні мало. Ефективність методу теж викликає питання.

Недоліки методу

Так як алкоголізм має причини фізичного та психологічного напрямку, то і лікувати їх потрібно разом. Лазерне кодування допомагає лише у фізіологічній сфері, не корегуючи соціальну. Наша програма "Свобода без Коду" пропонує ефективний комплексний підхід з індивідуальним підходом до кожного пацієнта.

На прийомі у лікаря визначаються методи, які найкраще підходять саме для конкретного хворого. Використовуються спеціальні авторські методики, які створено на основі величезного особистого досвіду та багажу знань автора програми Овсянюка. Телефонуйте, щоб дізнатись про деталі.