Психологічне кодування

Психологічне кодування – безпечніший ніж медикаментозний спосіб лікування залежностей, який зводиться до роботи над свідомістю і підсвідомістю залежного. Включає гіпнотичний та психотерапевтичний методи. В обох випадках важливо, щоб лікування проводив висококваліфікований фахівець.

Процедура проводиться в декілька етапів:

  • хворого оцінюють і обирають метод кодування;
  • далі – готують: важливо, щоб пацієнт був тверезим та свідомим, сам йшов на терапію;
  • розпочинають сеанс обраним методом;
  • накладають код.

Під гіпнозом лікар закладає у підсвідомість залежного негативні образи щодо алкоголю. Психотерапевтичний же метод націлений на роботу із свідомістю пацієнта.

Авторський метод "Свобода без Коду"

Наша клініка пропонує ефективне позбавлення залежностей по унікальній програмі Овсянюка. Дана методика включає роботу із свідомістю залежного, а також використання певних авторських ліків, задля того, щоб порвати із шкідливою звичкою назавжди.

Ми не закладаєм страх у підсвідомість, як це робить кодування, не використовуємо токсичних ліків – наш метод є абсолютно гармонічним та унікальним. Алгоритм лікування обирається індивідуально для кожного клієнта з урахуванням його особистості, стадії залежності та інших факторів. Телефонуйте та дізнавайтесь більш детально.