Психологічне кодування

Психологічне кодування – безпечніший, ніж медикаментозний спосіб лікування залежностей, який зводиться до роботи над свідомістю і підсвідомістю залежного. Включає гіпнотичний та психотерапевтичний методи. В обох випадках важливо, щоб лікування проводив висококваліфікований фахівець.

Процедура проводиться в декілька етапів:

  • хворого оцінюють і обирають метод кодування;
  • далі – готують: важливо, щоб пацієнт був тверезим та свідомим, сам йшов на терапію;
  • розпочинають сеанс обраним методом;
  • накладають код.

Під гіпнозом лікар закладає у підсвідомість залежного негативні образи щодо алкоголю. Психотерапевтичний же метод націлений на роботу із свідомістю пацієнта.

Авторський метод

Я пропоную Вам ефективне позбавлення залежностей по власноруч розробленій програмі. Дана методика включає як роботу із свідомістю залежного, так і використання певних авторських напрацювань, задля того, щоб порвати із шкідливою звичкою назавжди.

Ми не закладаєм страх у підсвідомість, як це робить кодування, не використовуємо токсичних ліків – мій метод є абсолютно гармонійним. Послідовність необхідних заходів обирається індивідуально для кожного клієнта з урахуванням його особистості, стадії залежності та інших важливих факторів. Якщо у Вас є запитання - телефонуйте прямо зараз і я з радістю дам на них відповіді.