Пивна залежність

Пивна залежність – це надмірне щоденне вживання пива. Лікування пивного алкоголізму є досить актуальним сьогодні. Проблема в тому, що більшість залежних не визнає наявність проблеми. Суспільство спокійно реагує на пиво, не відносячи тих, хто його вживає, до алкоголіків. Саме тут і починається проблема – в її невизнані.

Серед симптомів пивного алкоголізму:

  • регулярність прийому (від 1 л в день);
  • поява зайвої ваги та проблем із здоров'ям;
  • при відсутності пива з'являється роздратування;
  • залежний не може заснути та розслабитись без пляшки і т.д.

З часом людина починає пити навіть зранку, намагаючись підняти собі настрій. При цьому залежний може так і не визнавати свою залежність.

Способи лікування

Сучасні методи лікування пивного алкоголізму включають: медикаментозні, психологічні та апаратні методи. Вибір метода залежить від різних факторів: стадії захворювання, фізичного стану хворого, його піддатливості гіпнозу і т.д. Вони зводяться до кодування запевнення людини в тому, що алкоголь є отрутою і несе смерть.

Я пропоную інший підхід. Наш авторський метод будується не на тому, щоб визвати у людини страх перед вживанням, а на тому, щоб пробудити у людини бажання жити вільним та здоровим життям. Змінюється свідомість людини. Телефонуйте та дізнавайтесь більше.