Лікування Алкоголізму

Ми допомагаємо людям більше, ніж 20 років. Присвятили свої життя і перетворили в сімейну справу боротьбу за долі людей. Тримаємо руку на пульсі, в курсі сучасних способів та методик, знаємо як знайти підхід до кожної людини, що зіткнулося з проблемою алкоголізму. Розуміємо, що страждає не тільки пацієнт, але і все його оточення, рідні часто стають заручниками ситуації. Проблему можна, і потрібно, вирішити - головне що б пацієнт усвідомлював наявність проблеми. Інше довірте нам. Ви можете зателефонувати прямо зараз: ми люб'язно розповімо усі подробиці та дамо відповіді на питання.

Алкоголізм - непереборна психічна і фізична пристрасть до етилового спирту (етанолу). Останній являє собою психоактивну складову будь-якого алкоголю (пива, вина і т.д.) Виглядає як безбарвна рідина з яскраво вираженим специфічним запахом. Саме цей інгредієнт робить будь-який алкогольний напій таким небезпечним та токсичним для людини.

Небезпечний він не тільки через високу шкідливість для організму і здатність руйнувати внутрішні органи, а й через здатність викликати абсолютну залежність. Це найнебезпечніший наркотик, який можна порівняти з героїном або кокаїном. Багато людей цю небезпеку недооцінюють та потрапляють до залежності, з якої самостійно війти неможливо..

Професіональні клініки лікування алкоголізму ніколи не будуть обіцяти навчити "пити помірно" або вилікувати хворого без його відома. Такі методи можуть виявитися не просто не ефективними, але й небезпечними. Ми допоможемо анонімно  позбавитись від алкоголізму правильно та назавжди. Якщо вас цікавить кодування від їжі, ми також можемо допомогти. При діагнозі "Алкоголізм", лікування зводиться до того, щоб прибрати у людини бажання пити взагалі. Часто алкоголіки думають, що позбудеться від алкогольної залежності можна, знизивши тягу до нього, повернути її до так званого "побутового" рівня. Але це неможливо. Потрібно повністю прибрати етанол з життя залежного.

 

Ознаки алкогольної залежності

Виділяють чотири стадії хвороби:

 • нульова (доалкогольна) - побутове пияцтво;
 • перша – попереджувальна;
 • друга – критична;
 • третя – хронічна стадія, деградація особистості.

Нульова стадія характеризується вживанням алкоголю час від часу: у свята, в компанії і т.д. Людина легко може перестати пити, не турбується про те, чи буде що випити найближчим часом.

На першій стадії з’являєтьсяпсихічна залежність: людину все частіше тягне випити, а коли вона це робить - падає контроль кількості випитого. Поріг чутливості до етанолу падає: щоб сп'яніти потрібно пити більше. Поступово зникає блювотний рефлекс - природний захисний механізм до отрути.

Друга стадія характеризується регулярним вживанням і втратою контролю. Може тривати від 5 до 15 років. Далі вона переходить в хронічну (третю) стадію з незворотними наслідками для психіки і здоров'я. Так що   позбавитись від залежності потрібно прямо зараз.

алкоголізм лікування

Чому варто звернутися до нас?

Для нас не важливо на якій стадії ви знаходитеся – ми допомагаємо усім. Важливо, щоб ви прийшли до нас з бажанням позбутися від проблеми раз і назавжди. Ми пропонуємо ефективне анонімне лікування алкоголізму, ціна залишається незмінною, навіть на кодування від паління. Скільки коштує прийом в вашому випадку - дізнавайтеся особисто у консультанта.

МИ пропонуємо:

 • високі гарантії;
 • індивідуальний підхід;
 • ефективну авторську методику;
 • приймаємо навіть важких пацієнтів;
 • гармонійне та здорове звільнення;
 • оплата тільки після лікування.

Незалежно від вартості процедури, ці гроші повністю себе виправдають. Адже звернувшись до нас, ви отримаєте можливість покінчити із залежністю за одне відвідування. Всього пару годин і у вас почнеться нове життя.

Вартість лікування алкоголізму

 Будь-які консультації спеціалістів   Безкоштовно 
 Позбавлення алкогольної залежності   6900 грн 

 

Перед початком сеансу проведему консультацію та надамо відповіді на усі запитання. Приходити до нас потрібно в тверезому стані. До цього 3-5 днів утримайтеся від вживання алкоголю. Ми індивідуально підходимо до кожного і обов'язково зробимо все, щоб ви пішли від нас вільною людиною. Лікування призначається після особистої зустрічі в день відвідин.

Ми використовуємо комплексну авторську методику, адже кодування небезпечне тим, що працює на страху людини. А страх рано чи пізно може викликати депресію, невроз, зрив. Ми за здорове гармонійне вирішення проблеми без кодувань.

Спеціаліст

лікавання від алкоголізму

Андрій Олександрович Овсянюк

Керівник центру.

Освіта: вища, закінчив магістратуру в 2012 році.

Нагороджений 4 орденами, серед яких Орден Св. Архистратига Михаїла і Орден Св. Вмч. Пантелеймона.

Спеціалізація: робота з залежностями.

Стаж: 9 років у центрі «Свобода без Коду», з 2021 року - лише індивідуальний прийом.

Що необхідно для лікування?

Для повного усунення тяги до спиртного необхідно виконати всього три кроки:

 • Не вживайте алкоголь 3 дні або більше;
 • Запишіться на прийом за тел. 096 022 02 99;
 • Приходьте не під тиском рідних та обставин, а від щирого серця.

Яка ціна лікування від алкоголізму?

Ціна є незмінною, і уточнити її можна у консультанта по телефону

Дізнайтеся ціну прямо зараз за тел. 096 022 02 99.

Я лікувався раніше в іншому місці - ви мені допоможете?

До нас регулярно звертаються люди, які де тільки не лікувалися раніше. І ми успішно усуваємо тягу до алкоголю, навіть в самих запущених випадках. Ми не відповідаємо за інші клініки, центри, фахівців і їх методи усунення алкогольної залежності. Ми даємо 100% гарантію тільки своїм пацієнтам.

Так! Ми успішно допомагаємо навіть тим людям, яким не допомогли інші методики і фахівці.

Які методи Ви будете використовувати?

Можна використовувати різні способи усунення потягу до алкоголю, однак у нас немає "конвеєра": до кожної людини застосовується виключно індивідуальний підхід. Необхідні заходи призначаються в день прийому, при особистій зустрічі. 

Використовується авторська комплексна методика.