Лікування Алкоголізму

Що необхідно для лікування

Для повного усунення потягу до алкоголю необхідно виконати всього три кроки:

  • Не вживайте алкоголь 3 дні або більше;
  • Запишіться на прийом за тел. 0432 57 85 10 ;
  • Приходьте не примусово, а від чистого серця.

Скільки коштує лікування алкоголізму

Ціна залежить від декількох факторів, і уточнити її можна у консультанта по телефону

Дізнайтеся ціну прямо зараз за тел. 0432 57 85 10 .

Я лікувався раніше в іншому місці - ви мені допоможете?

До нас регулярно звертаються люди, які де тільки не лікувалися раніше. І ми успішно усуваємо тягу до алкоголю, навіть в самих запущених випадках. Ми не відповідаємо за інші клініки, центри, фахівців і їх методи усунення алкогольної залежності. Ми даємо 100% гарантію тільки своїм пацієнтам.

Так! Ми успішно допомагаємо навіть тим людям, яким не допомогли інші методики і фахівці.

Які методи Ви будете використовувати?

Можна використовувати різні способи усунення тяги до алкоголю, однак у нас немає "конвеєра" - до кожної людини застосовується виключно індивідуальний підхід. Необхідні заходи призначаються в день прийому, при особистій зустрічі.

Використовується авторська методика «Свобода без Коду».

Скільки часу займає лікування від алкоголізму?

При дотриманні умов прийому (тверезості хворого і його особистого бажання покінчити з алкоголем) можна все зробити за 1 раз.

Процес усунення тяги займе декілька годин.

Чи можна за 1 раз позбутися від алкоголізму та куріння?

Не можна. В першу чергу потрібно розібратися з ворогом №1 - алкоголізмом. А з курінням, якщо не зможете кинути на тверезу голову самостійно, трохи пізніше.

Ні. Спочатку - від алкоголізму, через 3 місяці - від куріння .

Алкоголізм – нестримна психологічна та фізична тяга до етанолу (етилового спирту), який є психоактивним інгредієнтом будь-якого алкогольного напою. Залежність розвивається непомітно і часто довго не визнається залежним, в той час, як поступово руйнує його психічне та фізичне здоров'я. Етанол негативно впливає в першу чергу на:

  • шлунково-кишковий тракт;
  • серцево-судинну систему;
  • нирки;
  • печінку;
  • головний мозок та інші органи.

Сучасні способи лікування алкогольної залежності зазвичай зводяться до медичного або психологічного кодування. Такий метод націлений на те, щоб впевнити людину, що алкоголь – отрута, яка веде до хвороби і смерті. Метод опирається на страх. Причина виникнення залежності при цьому не лікується, а закопується ще глибше в підсвідомість.

Авторська програма "Свобода без Коду"

Наша клініка пропонує унікальну методику лікування від алкоголізму, засновану лікарем з великим досвідом – А .Овсянюком. Вона передбачає індивідуальний підхід до кожного пацієнта задля гармонічного вирішення проблеми. Ми не лікуємо, ми – виліковуємо. Раз і назавжди викорінюємо бажання пити та руйнувати себе.

Наш метод включає різні способи, в тому числі медичні (авторськими ліками) та психологічні. Кожний пацієнт розглядається окремо – немає єдиного алгоритму звільнення від залежності. Всі ми унікальні і потребуємо особистого підходу. Враховується анамнез хвороби, теперішній психологічний та фізичний стан здоров'я, стадія захворювання та інше.

Наші гарантії

До нас їдуть з усієї України задля лікування алкоголізму: Вінниця відкрита для кожного. Необхідно попередньо записуватись на прийом – тоді вам не доведеться декілька годин чекати в живій черзі.

Перша важлива вимога до наших клієнтів – тверезість. Приходьте до нас по особистому бажанню та в тверезому вигляді. Необхідно мінімум за 3-5 днів не вживати жодних алкогольних напоїв. З усіма клієнтами заключаємо двосторонній договір.

Задля впевненості в успішності наших методів ви також можете ознайомитись з сотнями відгуків реальних людей – наших колишніх пацієнтів. Колишніх, бо до нас не повертаються. Ми вирішуємо питання з алкоголем раз і назавжди, змінюючи особисте відношення залежного до етанолу та даючи йому необхідні інструменти для подальшого шляху.

Антиетанол – наш унікальний комплекс ліків в поєднанні з певною роботою із підсвідомістю та свідомістю хворого, який змінює саме відношення до життя, а не тільки до алкоголю. Сучасне звичайне кодування далеко не завжди має ефективність, і на це є ряд причин. Ми не кодуємо – ми знімаємо з людини код на саморуйнування.

Приймаємо анонімно, беремось навіть за дуже важкі випадки. Ціни відрізняються в залежності від багатьох факторів, про які ми вже згадували. Про всі нюанси прийому можете дізнатись у консультанта, зателефонувавши до нас прямо зараз.