Як відмовитися від алкоголю

Зміст:

1. Вступ
2. Як ставитися до тих, хто не п'є?
3. Чи соромно відмовитися від спиртного?


УВАГА!
Якщо Ви не можете контролювати кількість випитого алкоголю - це чітка ознака що розвивається алкоголізму. Від цього можна позбутися назавжди, і чим раніше - тим краще. Ми пропонуємо позбавлення від алкоголізму за авторською методикою, контакти можна знайти тут.

trezvost no alkohol

Вступ

У компаніях прийнято випивати. Алкоголь на святах - це звична справа, ніхто йому не дивується. Зате щиро дивуються тим, хто навіть чарочки вип'єте. Вважають, що людина хвора, закодувався або просто викаблучується. І буквально змушують його випити, наливають штрафну, всіляко висміюють, підколюють . Людині незручно стає, хочеться піти або послати куди довше всю цю компанію.

Як ставитися до тих, хто не п'є?

Насправді потрібно тримати удар і не дозволяти комусь розпоряджатися, що людині варто робити, а що варто не робити . Якщо людина не хоче пити - це його вибір , він його зробив усвідомлено, прийшов до якихось висновків. Він же нікого не ображає цим, не читає моралі, не сварить, так навіщо до нього лізти? Якщо пропонують випити, то можна ввічливо відмовитися, а сіли відверто примушують, то злегка підвищити голос і твердо сказати холодним голосом, що не п'єте, і крапка. Нехай обстановка стане трохи нервовою та напруженою, проте зазвичай це діє на людей, як холодний душ. Вони напевно пробурчать щось і відстануть, відстороняться, але це й на краще, адже нерідко доводиться ставити людей на місце, щоб вони не порушували особисті кордони.

ne budu pit tochka

Чи соромно відмовитися від спиртного?

Нічого ганебного в тому, що людина не п'є, немає.

Це дає йому більше очок і більше поваги, тому що така людина вміє тримати себе в руках і розуміє, що необов'язково бути своїм у компанії через порушення своїх принципів. Відмова від чого б то не було - це позиція людини, яка не обговорюється і не критикується . Пора б навчитися поважати чужу думку, прислухатися до нього, а не нав'язувати свої правила. Тим більше коли справа стосується алкоголю, який є дуже сильним напоєм, і не всі люди здатні протистояти його натиску. Можливо, людина хворіє, на дієті, тому навіть крапля спиртного для нього виявиться нестерпною. Але він не зобов'язаний розповідати всім і вся про свої проблеми. Тому його відмова - це нормальна реакція на потенційну небезпеку. Немає нічого поганого, що він буде тверезим серед п'яних людей і не втратить обличчя. Зате він запам'ятає свято в ясній пам'яті.