Як позбавитися похмілля

Зміст:

1. Що таке похмілля?
2. Пропотіти для боротьби з похміллям
3. Що відбувається з тілом під час похмілля
4. Що ж відбувається під час похмілля?

як poxmelye

Що таке похмілля?

Судячи з того, як погано почуваєтеся сьогодні, вчора ви, напевно, потрапили під обстріл. 
Людство страждає похміллям ще з тих пір, як перші надмірно завзяті мешканці Месопотамії жадібно поглинали заграла ячмінну муку. І майже з тих самих часів вчені намагаються знайти кошти для запобігання похмілля і "ліки" від нього. Серед найбільш поширених рад можна назвати вживання жирної їжі, яка поглинає алкоголь і заспокоює ваш шлунок. Також рекомендується пити увечері або пиво, або міцні напої, але не змішувати їх. І звичайно, класична "Похмілля" - споживання вранці того, що вчора вже майже вбило вас. 

У вас навіть може бути п'є приятель, який щоп'ятниці мало не приповзає додому з бару, і клянеться, що кращий спосіб вивести з тіла токсини, що викликають похмілля, полягає в тому, щоб "добре пропотіти" . Крім того, що цей приятель помиляється, він ще й піддає себе ризику серйозного зневоднення організму.

Пропотіти для боротьби з похміллям

Спочатку, про джерело цієї помилки. Як і всі хороші міфи про похмілля, лікування шляхом потіння містить зерно істини. Тіло людини виводить зі своїх систем алкоголь двома шляхами. По-перше, це здійснюється через сечу, дихання і піт. Так що, чим більше ви потієте, тим більше і швидше ви виведете алкоголь зі свого тіла. 

Але ця рада повністю ігнорує другий шлях, яким тіло позбавляється від алкоголю - так зване окислення в печінці. Більше 90 відсотків алкоголю окислюється в печінці, і лише менше 10 відсотків його виводиться шляхом втрати вологи через сечу, дихання і піт. 

Так що, хоча технічно і правильно, що за допомогою поту ви можете вивести певну частину прийнятого джина з тоніком, частина ця дуже мала. Це перший аргумент проти використання потіння для позбавлення від похмілля.
Другий аргумент полягає в тому, що безліч тих симптомів, які проявляються під час похмілля, викликає не саме алкоголь . Тут знову потрібно повернутися до печінки. 

Окислення алкоголю в печінці є хімічний процес, за допомогою якого молекули етилового спирту спочатку розщеплюються, і перетворюються в оцтову кислоту, а потім - в нешкідливу двоокис вуглецю і воду. Але в цьому благотворний процесі є неприємна проміжна стадія. Коли етиловий спирт розщеплюється, він спочатку перетворюється в органічну сполуку, зване ацетальдегідом, яке токсично для організму.


Якщо ви випиваєте повільно і рівномірно, то печінка здатна переробити еквівалент однієї порції випивки (приблизно 15 г спирту) без збільшення рівня токсину ацетальдегіду в крові. Але якщо ви випиваєте занадто багато, і робите це занадто швидко, то концентрація токсичного ацетальдегіду в вашому організмі викличе ряд неприємних симптомів, включаючи потовиділення, приливи жару на шкірі обличчя, головний біль, сухість у роті і нудоту.

k chemy privodit zavisimost

Що відбувається з тілом під час похмілля

Похмілля - це гідний жалю результат того, що у організму не було достатньо часу, щоб швидко переробити весь алкоголь. Приємне сп'яніння давно минуло і залишило після себе гірке отруєння. А так як більше 90 відсотків всього спирту переробляється печінкою, то невелика його кількість, яке залишає тіло разом з потом (навіть дуже великим обсягом поту) , не робить помітного впливу на зниження загального рівня ацетальдегіду.

Що ж відбувається під час похмілля?

Пробіжка до будинку з бару в гумовому тренувальному костюмі, як у Метью Модайн у фільмі "Зоровий пошук" , несе в собі реальну небезпеку. Алкоголь є природним сечогінним засобом, що спонукає нирки виробляти більше сечі, що пояснює, чому ви частіше відвідуєте туалет, коли п'єте пиво, ніж коли вживаєте безалкогольні напої. 

Коли ви вживаєте алкоголь, вам доводиться не тільки частіше позбавлятися від сечі. Температура вашого тіла піднімається, в результаті чого ви більше потієте. І після вечора з серйозною випивкою ваше тіло втрачає велику кількість рідини, що призводить е зневоднення організму. Фактично, саме зневоднення є основною причиною більшості класичних симптомів похмілля, таких як сухість у роті, головний біль і сонливість.

Уявіть собі, наскільки зневоднених стане ваш організм, і наскільки гірше ви будете почувати себе, якщо вийдете на зухвалу рясне потовиділення пробіжку після всіх цих порцій спиртного. Сильне зневоднення може навіть викликати кому, а також привести до відмови органів і смерті. Не згадуючи вже про те, що біг в п'яному вигляді і зневодненому стані може привести до неприємних падінь.

 

Якщо ви дійсно хочете запобігти похмілля, то робіть все навпаки.


Намагайтеся утримувати хороший рівень вологи в організмі, перемежовуючи алкогольні напої склянкою води. Ви не лише збережете рівень вологи в організмі, але стакан H2O дасть вашому тілу час, щоб природним чином переробити алкоголь перед прийомом наступної порції коктейлю.