Ознаки алкогольної залежності

ЗМІСТ:

1. Висока толерантність до спиртного
2. Втрата контролю над кількістю випитого
3. Провали в пам'яті
4. Бажання похмелитися
5. Виникнення запоїв
6. Висновки та рекомендації

alkogolnaya naruchniky zavisimost

Висока толерантність до спиртного

Хронічна алкогольна залежність проявляється відсутністю блювотного рефлексу навіть при розпиванні великого обсягу міцних напоїв. Майже всі алкоголіки не відчувають нападів блювоти після рясних пиятик. Навіть якщо людина втрачає свідомість або у нього відбувається мимовільне сечовипускання, він не може вирвати. А це загрожує плачевними наслідками. Тому перші ознаки алкогольної залежності можуть бути пов'язані з відсутністю блювотного рефлексу і радіти таким змінам вже точно не варто.

Втрата контролю над кількістю випитого

Зазвичай людина знає міру і зупиняється при першій появі неприємних відчуттів. Коли алкоголь надходить у кров, з'являється ейфорія, почуття радості. Але залежність від алкоголю в корені міняє етапи сп'яніння і релаксаційний ефект від етанолу зникає. Тому людина осушує чарки без зупинки, гостро реагує на пропозиції скоротити вживання алкоголю або утриматися від нього взагалі. Подібна поведінка при вживанні спиртного може спостерігатися при незрілому віці або недосвідченість, але якщо так поводиться людина, що вживає алкоголь регулярно, є підстави бити тривогу.

Провали в пам'яті

Якщо на ранок після гульні важко пригадати, що сталося напередодні, то залежність наявності. Це специфічне прояв пов'язано з рядом факторів:

- загибеллю клітин мозку;

- переривання зв'язку між «вижили» нейронами;

- погіршенням кровообігу.

Не секрет, що алкоголь шкодить здоров'ю, але він завдає шкоди і суспільству: нерідко в п'яному вигляді зав'язуються сварки, псуються сімейні взаємини, скоюються злочини, про які їх винуватець навіть не здатний згадати. У важких випадках можлива навіть повна амнезія. У такій ситуації слід перестати вживати спиртне і екстрено звернутися до медиків.

zavisimostt alocogol

Бажання похмелитися

Зовсім особистості схильні до вираженого абстинентному синдрому або похмілля. Щоб позбутися від болісної головного болю, тремтіння рук, туги їм потрібно похмелитися, оскільки ліки з аптеки безсилі. Крім цього, постійне вживання алкоголю вранці дає можливість "продовжити банкет", таким чином, гулянка триває і далі під приводом похмелитися.

Виникнення запоїв

Під запоєм розуміється безперервне перебування «під хмелем» (спиртне не загубиться через з «раціону» понад добу). Інтоксикація часом триває тижнями, ставлячи під загрозу благополуччя і життя тих, хто страждає від алкоголізму. Періоди тверезості скорочуються, таким чином виникає пастка і розвивається залежність.

Висновки та рекомендації

Виявили один або кілька ознак залежності від алкоголю у себе? Не впадайте у відчай, але задумайтеся, як скоротити вживання алкоголю або зовсім кинути пити, повернувшись до здорового способу життя. Адже сучасні методики боротьби з алкоголізмом дозволяють назавжди вилікуватися від небезпечної недуги. Ми пропонуємо позбавлення від алкоголізму за авторською методикою, контакти можна знайти тут.