Алкоголь та Тютюн. Як влаштована система рабства.

ЗМІСТ:

1. Вступ
2. Блок № 1. Ситуація. Де. Коли. І за яких умов потрібно отруюватися.
3. Блок № 2. Емоції.
4. Блок №3 Захист. (виправдання)
5. Блок № 4. Ритуал.

алкометр сигарета

Вступ

Какждий знає по собі, які б ми не давали клятви і обіцянки кинути курити або пити спиртне, майже завжди, наші бажання зазнавали краху.

На одній силі волі і обіцянках далеко не заїдеш. Навіть будучи вольовою людиною, в хвилину слабкості, або в пориві емоцій, дане собі обіцянку буде порушено.

Давайте розберемося, як працює мозок залежної людини. Завдяки цим знанням буде зрозуміла причина бажання закурити чи випити.

Є 4 блоки. Розуміючи роботу кожного з них, можна простежити роботу кожної програми.

Блок № 1. Ситуація. Де. Коли. І за яких умов потрібно отруюватися.

Уявіть ситуацію. Людина живе звичайним розміреним життям. Рішення перестати вживати алкоголь прийнято.
Але, наприклад, варто приїхати гостям, як спрацьовує програма. Настала знайома ситуація для самоотруєння. І ми, не згадуючи про своє рішення кинути, беремося за чарку.

Блок № 2. Емоції.

Людина завжди отруює себе заради отримання емоцій і відчуттів. Почуття веселощів, радості, смутку, бадьорості або веселья- все це тісно пов'язано з ритуалами самоотруєння. Але що він при цьому відчує безпосередньо залежить від психологічного налаштування і конкретної ситуації, а не від речовини. Це легко довести на наступних прикладах.

Уявіть похорон або поминки. Людина випиває "за упокій" і у нього немає думки веселитися. Траурна обстановка-не можна. Згідно ситуації, він не має права веселитися. І це правильно. Ви згодні?

Розглянемо іншу ситуацію. Дискотека. Алкоголь тієї ж марки і фортеці. В цьому випадку, та сама людина, дасть волю своїм емоціям. Повеселитися від душі. Адже так прийнято в цій ситуації. Розумієте, як працюють "вшиті" суспільством (або родиною) , психологічні програми самоотруєння.

alkozavisimosti sigarety

Блок №3 Захист. (виправдання)

Цей блок відповідає за захист. У ній зібрана вся інформація, яка виправдовує дії отруюють. Приклад: випила, чує на свою адресу слова про шкоду алкоголю, і вбудована програма, автоматично видає помилкові факти про користь алкоголю. На зразок: "Лікарі рекомендують" . Або жарти, якими людина, може відбутися жартами. Так що випиває знімає з себе відповідальність.

Блок № 4. Ритуал.

Розглядаючи будь-який "хмільний" свято або будь-який інший ритуал, можна легко простежити навіщо люди добровільно отруюють себе.
Приклад: Люди випивають для "хоробрості" , але по факту, вимикають свій інстинкт самозбереження. (п'яному море по коліно) . Випиваючи для "сугрева" - ігнорують потребу організму в теплі, заглушаючи його дозою смертельної отрути. А покуривши "щоб заспокоїти нерви" вдихаючи отруйні пари канцерогенів.

За своєю руйнівності, такі програми, тільки у нас в країні, вбивають до 45 тисяч населення.

Бережіть себе. Живіть усвідомлено. І ваше життя буде в рази радісніше і щасливою, ніж у запрограмованого людини !!!