Алкоголь під час вагітності - всі за і проти

Зміст:

1. Алкоголь в малих дозах під час вагітності
2. Вплив алкоголю на дитину під час вагітності
3. Підсумки

 

alkogol vino dlya beremennyx

Алкоголь в малих дозах під час вагітності

У період вагітності до шкідливих звичок слід ставитися вкрай обережно. Адже все, що робить майбутня мама, відбивається на здоров'ї дитини. Будь то стрес, алкоголь або куріння.

Чомусь все частіше можна почути суперечки про те, що келих вина не зашкодить вагітної жінки.

Так чи можна вживати алкоголь під час вагітності, і в яких кількостях? На це питання вам ніхто не відповість зі стовідсотковою гарантією. Тому що кожна жінка індивідуальна. І для кого-то п'ятдесят грам вина можуть бути фатальними.

А з огляду на той факт, що лікарі не можуть визначити, яка кількість алкоголю може зіграти вирішальну роль для здоров'я малюка, вони пропонують зовсім відмовитися від випивки на період вагітності. Слід просто подумати, чи варто швидкоплинне бажання того, щоб ризикувати малюком?

Тим, хто ще помиляється і думає, що півсклянки вина ніяк не позначаться на малюка, слід знати, що алкоголь під час вагітності в будь-якій кількості і незалежно від того, пиво це чи вино, чи горілка, діє на плід з однаковою силою.

Вплив алкоголю на дитину під час вагітності

Спирт надає різну дію на плід і плаценту. І тому у кожної жінки реакція буде різна. У одній відбудеться відшарування плаценти, а в іншої малюк не буде отримувати потрібний йому кисень, в результаті чого почне відставати в розвитку. І чим це все закінчиться невідомо нікому. Ось саме тому лікарі і рекомендують відмовитися від шкідливої звички.

Крім шкідливого впливу спирту, до складу алкоголю входять токсини, які проникають до плоду. Алкоголь негативно впливає на розвиток внутрішніх органів ребёнка. І найсумніше те, що алкоголь при вагітності надає тривалий шкідливий вплив на дитину. Це говорить про те, що мама, яка вживала алкоголь і народила зовні нормального малюка, може зіткнутися з наслідками навіть через десять - п'ятнадцять років. Найчастіше з'являються проблеми, коли дитина йде в школу. Він стає непосидючою, неуважним, ледачим, навчання дається важко.

Алкоголь навіть в мінімальних дозах впливає на плід, викликаючи викидні і загрозу передчасних пологів.

А якщо малюк продовжує жити, то можуть з'явитися аномалії розвитку. Не кажучи вже про те, що дитина може померти ще в утробі, в момент пологів або вже після появи на світло.

ne nado pit beremennym

Підсумки

У майбутніх мам, які не знають кордонів і п'ють багато, діти ще в утробі починають страждати плодовим алкогольним синдромом. Це проявляється в затримці розвитку плода, деякі особливості розвитку органів і частин тіла, специфічної зовнішності вже після народження. Крім того, такі діти вже після появи на світло мають психічні відхилення. І найголовніше, що алкогольний синдром буде переслідувати малюка всю його життя.

Як мінімум половина дітей, народжених матерями, які вживали алкоголь, розвиваються в уповільненому режимі. І що найсумніше, такі наслідки можуть бути навіть від склянки вина, випитого щодня.

Якщо ви вживаєте алкоголь, не варто сподіватися, що саме ваш малюк не увійде в сумну статистику, а ви станете щасливою мамою здорового дитини.

Якщо вже ви зважилися на вагітність і народження малюка, то слід докласти максимум зусиль, щоб малюк народився здоровим. Адже саме від вас і вашого рішення буде залежати не тільки здоров'я крихти, але і ваше життя після його народження.


УВАГА!
Ми пропонуємо лікування алкоголізму за авторською методикою "Свобода без Коду" . Якщо Ви тільки плануєте вагітність - відмова від алкоголю буде прекрасним рішенням як для майбутньої матері, так і для батька дитини. Наші контакти можна знайти тут.