5 способів сказати «ні» алкоголю і не образити господаря. Як відмовитися від випивки на святі або під час зустрічі з друзями

Зміст:

1. №1. Я за кермом
2. №2. Я тільки що випив
3. №3. Я не хочу перевищувати ліміт на сьогодні
4. №4. Хочу зберегти голову ясною
5. №5. Я не п'ю
6. Висновки

ти ploxoy ALKO

Якщо ви вирішили кинути пити, то можете зіткнутися з ситуаціями, коли дуже важко відмовитися від випивки. Наприклад, в гостях, на святі і т. д. Як сказати «ні» алкоголю і не образити господаря? Нижче ми розглянемо 5 способів.

Варто розуміти, що непитущому людині в такій компанії знаходиться в принципі нецікаво проте бувають в житті ситуації, коли подібного просто не уникнути.

№1. Я за кермом

Коли ви захочете провести час в компанії друзів без випивки, приїжджайте до них на автомобілі.
Це залізне виправдання. Всім відомі наслідки водіння в нетверезому вигляді. Тому ніхто не буде наполягати на тому, щоб ви випили.

ne budu pit za rulem

№2. Я тільки що випив

Не потрібно пити відразу після того, як ви вже випили. Почекайте деякий час. Розкажіть історію, послухайте, що розповідають інші люди за столом, або поїжте. Якщо хтось наполягає, що ви повинні пити ще, скажіть, що більше не хочете.

ти ploxoy ALKO

№3. Я не хочу перевищувати ліміт на сьогодні

Це найкраща відповідь, якщо ви постійно п'єте з одними і тими ж людьми. Повторюйте його кожен раз, коли вам пропонують ще один стакан пива або чарку горілки. Скоро вони зрозуміють, що ви п'єте в строго певних кількостях, і пропонувати вам щось понад цього не має сенсу.

№4. Хочу зберегти голову ясною

Існують різні варіанти цієї відповіді. Наприклад: «Завтра мені потрібно на роботу» або «Спасибі, але мені вранці рано вставати».
Він допоможе іншим людям зрозуміти, що ви не хочете дозволяти алкоголю порушувати ваше життя і страждати від похмілля і головного болю.

ne budu pit

№5. Я не пю

Даний відповідь вимагає багато сміливості. Потрібно вимовити його твердо, щоб ніхто не почав зайвих обговорень. Однак ви повинні бути готові, що над вами можуть почати жартувати і питати про проблеми з алкоголем. Ви навіть можете почути, що «можете випити один стаканчик». Не піддавайтеся цим заявам.

doctor ne razreshaet

Висновки

Щоб відмовитися від алкоголю і не образити господаря, можна говорити наступне:
1. Я за кермом.
2. Я тільки що випив.
3. Я хочу зберегти думки ясними.
4. У мене ліміт.
5. Я не п'ю.

Не давайте алкоголю зіпсувати вам життя. Обмежуйте його вживання не тільки вдома, а й на зустрічах з друзями, а також на святах.
Пам'ятайте: якщо Ви н можете відмовити людям в тому, що б випити з ними "за компанію" - це чіткий привід задуматися про повну відмову від спиртного.