Хочете схуднути швидко? Нижче Ви знайдете 7 причин, за якими абсолютно все тимчасові дієти не працюють

ЗМІСТ
1. Чому ви не повинні потрапити в пастку дієти
2. Деякі фахівці не заохочують фізичні вправи
3. Ви граєте зі своїм здоров'ям
4. Одне і те ж не підходить для всіх
5. Є більш здорові альтернативи
6. Альтернативи стоять зусиль

чому всі дієти не працюють

За словами Американської академії сімейних лікарів (AAFP), дієти обіцяють значну втрату ваги часто за короткий проміжок часу. Вони можуть радикально змінити ваш режим харчування, обмежуючи певні групи продуктів або дозволяючи вам є одні й ті ж продукти постійно.
Дієти також можуть включати в раціон очищаючі засоби, такі як лимонадний дієта, де ви можете пити «лимонад» тільки з лимонного соку, кленового сиропу і кайенского перцю протягом 10 днів.
Але чи дійсно ці дієти працюють, і чи безпечні вони? Лорі Ноубл, доктор медицини, лікар з Penn Medicine, пропонує задуматися, чому ви не повинні потрапляти в пастку очищення або дієти.

Чому ви не повинні потрапити в пастку дієти.

Вони просто не працюють
Чистка і дієта мають тимчасовий ефект. Вони не допоможуть вам спалювати калорії або жир в довгостроковій перспективі. Ви можете побачити зменшення цифри на вагах, але це не поліпшить ваші загальні результати щодо здоров'я.
За даними AAFP, втрата ваги під час дієти може відбуватися через зменшення м'язової маси і води, а не жиру.
Коли ви дотримуєтеся дієти, низька цифра на вагах не залишається там надовго. Насправді, дуже часто вага набирається швидко після дієти. Ви схудли, але потім повернулися до того харчуванню, як було раніше.
дієти не допомагають мені

Деякі фахівці не заохочують фізичні вправи

Ви бачили дієти, які рекламують: «І вам навіть не потрібно займатися фізичними вправами!».
За даними Американської діабетичної асоціації, фізичні вправи не тільки допомагають вам скинути вагу, але і допомагають запобігти його повернення. Коли ви займаєтеся спортом, кількість жирних кислот, які використовують ваші м'язами, збільшується, що допомагає організму підтримувати новий, більш низька вага.

Ви граєте зі своїм здоров'ям

Частка може викликати серйозні ризики для здоров'я. Вони можуть вимивати з тіла вітаміни і зневоднювати вас. Вони можуть навіть призвести до проблем з серцем, таким як аритмія - нерегулярне серцебиття.
Якщо ви часто проводите чистку, можете стати залежним від неї для випорожнень або втрати ваги. Якщо ви не можете схуднути без неї, це може привести до розладу харчової поведінки.
Виконання тільки одного очищення все ще піддає вас ризику виникнення проблем зі здоров'ям. Якщо ви швидко втрачаєте вагу, ви можете втратити електроліти, які також можуть викликати аритмію, зневоднення, пошкодження нирок і запаморочення. Це може статися лише за кілька днів.
Наприклад, якщо ви приймаєте щось, щоб викликати діарею, і це не контролюється лікарем, ви можете відразу ж відчути зневоднення і захворіти.

Одне і те ж не підходить для всіх

Існують дієти, які обмежують молочні продукти, зернові, цукор, сіль і бобові. Це може здатися нормальним варіантом, але виключає продукти, які багаті поживними речовинами і містять важливі вітаміни, такі як вітамін D і кальцій.
Це може бути особливо ризикованим для людей, які вже схильні до ризику захворювань кісток, таких як остеопороз, так як вітамін D і кальцій життєво важливі для здоров'я кісток.
Деякі з цих планів очищення і дієти включають «колоноскопіческого лікування», коли ви повністю очищується або п'єте тільки сік протягом тижня. Це може привести до падіння рівня цукру в крові і інших серйозних проблем.
У нас були пацієнти, які раніше робили це і були нещасні. Будь-яка людина був би нещасний, якби весь тиждень у нього був тільки сік.
pochemy je diety ne rabotayt

Є більш здорові альтернативи

Я не люблю говорити пацієнтам про дієту. Для мене це просто слово з п'яти букв. Я б краще замінив його іншим чотирибуквеними словом: план. Немає швидкого способу схуднути, тому планування дуже важливо. Чи буде важко? Звичайно ж буде. Чи зможете Ви з цим впоратися? Якщо є бажання виглядати молодо і красиво - однозначно зможете.

Альтернативи стоять зусиль

Так, для внесення довгострокових змін може знадобитися багато зусиль. Ви повинні бути віддані зміни свого способу життя.
Але пам'ятайте - справа не в тому, щоб перетворити себе в модель бікіні або атлета. Йдеться про зниження ризику серцево-судинних захворювань, захисту нирок і збереженні вашого здоров'я.

Йдеться про створення способу життя, з яким ви можете жити і який не зробить вас нещасними. І найголовніше - це гарне самопочуття.