Що відбувається з вашим тілом при похміллі

ЗМІСТ

1. Дегідратація
2. Втома
3. Блювота
4. Головний біль
5. Підсумки

Факти про похмілля

Ви знаєте, що ніч пияцтва може викликати проблеми на наступний день. Але не знаєте чому?
Ось те, що відбувається з вашим тілом, коли у вас похмілля. Наука називає чотири основні симптоми похмільного грипу.

Дегідратація

Деякі люди кажуть, що ключ до того, щоб уникнути похмілля, це просто продовжувати пити алкоголь. Це не зовсім так - ви просто продовжуєте неминуче. І воно тим сильніше, чим довший запій. Однак є одна річ, яку ви хочете продовжувати пити: вода.
Відомо, що алкоголь викликає зневоднення. Він блокує вироблення в організмі антидіуретичного гормону, який зазвичай використовується, щоб допомогти ниркам зберігати воду. Без цього гормону ваші нирки не можуть зберегти воду так, як вони повинні, що призводить до збільшення вироблення сечі.
Це не просто пояснює, чому ви постійно відчуваєте необхідність мочитися в стані алкогольного сп'яніння, це також пояснює спрагу. Сечовипускання занадто часте призводить до втрати рідини в організмі, що призводить до його зневоднення.
Є й інші чинники: блювота, пітливість і діарея можуть викликати зневоднення, і це типові симптоми похмілля.
Як позбутися від похмілля легко

Втома

Багато клянуться випити тільки один келих вина перед сном. Хоча алкоголь може приспати вас, насправді це швидше руйнівна, ніж корисно.
Алкоголь може погіршити ваш сон декількома способами:
1) Збільшує вироблення аденозину. Це хімічна речовина, яка допомагає швидко заснути. Проте аденозин також швидко зникає, що може змусити вас прокинутися до того, як ви повністю відпочинете.
2) Це порушує швидкий сон - самий відновний тип сну. Коли ви не висипаєтеся, можете прокидатися в розбитому стані.
3) Він включає режим сну, званий альфа-активністю, який переводить ваше тіло в стан спокою, а не в глибокий сон, в якому він потребує.
4) Алкоголь також може привести до того, що ви будете частіше вставати з ліжка, ніж зазвичай, щоб скористатися туалетом.
Чому похмілля ставати складним

Блювота

Блювота - одна з найвідоміших складових похмілля. Для деяких людей це може бути страшно, але для інших це бажане полегшення.
Є кілька теорій, чому алкоголь може викликати нудоту і блювоту. По-перше, коли ваше тіло переробляє алкоголь, ацетальдегід є першим побічним продуктом. Ацетальдегід це токсична сполука, що викликає такі симптоми, як потовиділення, нудота і блювота.
Цитокіни - невеликі білки, використовувані імунною системою для боротьби з інфекцією - також частково винні. Алкоголь може спровокувати викид цитокінів в організмі, що може викликати такі симптоми, як нудота.
У будь-якому випадку кожна людина, не вдаючись до науки, розуміє: блювота це не нормально. Організм отримує величезну шкоду і, для свого порятунку, включає блювотний рефлекс.

Головний біль

Алкоголь стимулює викид серотоніну і дофаміну, двох ваших нейротрансмітерів - хімічних речовин організму. Хоча ці нейротрансмітери спочатку викликають почуття ейфорії, вони можуть стати причиною погіршення стану на наступний ранок.
Відомо, що змінені рівні серотоніну і дофаміну викликають головні болі і можуть навіть викликати мігрень у людей, які схильні до них. Ваш головний біль може також виходити від зневоднення, іншого ефекту алкоголю.
Так що ви можете сказати, що занадто багато напоїв може створити ідеальний шторм в голові.
похмілля у дівчат

Підсумки

Похмілля - серйозний привід задуматися про свій спосіб життя і здоров'я. Найчастіше це є ознакою алкогольної залежності, впоратися з якою без професійної допомоги може далеко не кожен.

Запам'ятайте: якщо Ви "не маєте гальм" в кількості випитого - ви не зможете почати вживати алкоголь в менших дозах. Не займайтеся самообманом. Будь-яка залежність лікується лише повною відмовою.