Як зрозуміти, алкоголік ви чи ні

Зміст:

1. Якщо людина вживає алкоголь за вечерею після роботи, це нормально?
2. Як зрозуміти що ви алкоголік?
3. Перші ознаки алкоголізму

человек употребляющий алкоголь

Багато хто звик знімати стрес келихом вина за вечерею, хтось регулярно вживає пиво і легкі алкогольні напої, для деяких пару стопок горілки "перед сном" є нормою. Давайте розберемо: чи нормально це, і де побутове пияцтво переходить в наркологічну проблему.

Якщо людина вживає алкоголь за вечерею після роботи, це нормально?

Якщо алкоголь вживається кожен день, то це явно не піде на користь організму, крім цього, великий ризик залежності. Є помилкова думка, що пара келихів на вихідних або якісний алкоголь в міру трохи допомагає налагодити роботу нервової системи, легше заснути або розслабитися. Але зловживання алкоголем - вживання надміру або занадто часто, завдає шкоди нервовій системі і всьому організму. Тим більше, що якщо взяти за правило вживати алкоголь у вихідні, то дозування буде рости з кожним разом, потім почнуться п'янки і посеред тижня. Проблема, як правило, поступово посилюється в плином часу.

Як зрозуміти що ви алкоголік?

Якщо вживання алкоголю стало занадто частим, міра регулярно порушується, то є всі підстави вважати, що у вас алкогольна залежність. Алкоголіки перестають контролювати дозу спиртного, п'ють з приводу і без, їх не бентежить, що прийняття спиртного почастішало. Алкоголік не зупиняється навіть на стадії сильного сп'яніння. У нього немає почуття міри і продовжує він пити навіть якщо вже не стоїть на ногах. Як правило страждає не тільки людина, яка потрапила в залежність, а й його оточення: рідні, близькі, колеги.

ознаки алкоголізму

Перші ознаки алкоголізму

Перші ознаки можуть зародитися значно раніше, ніж видима залежність від алкоголю. Людина відчуває непереборну тягу до спиртного, починає пити частіше, збільшує дозу і не може зупинитися, якщо починає пити. На стадіях розвитку алкоголізму пропадає блювотний захисний рефлекс при вживанні великих доз алкоголю, який зазвичай буває у здорових людей. Втрата контролю над дозою - особлива форма вживання алкоголю, коли вже було випито чимало, але на цьому залежна людина не зупиняється і, як ні в чому не бувало, продовжує пити далі, поки не засне за столом або не дійде до неадекватного стану. При цьому, після великої кількості випитого тяга аніскільки не проходить, а навіть посилюється.

Першими ознаками можуть бути:

  • відсутність похмілля;
  • бажання продовжувати пити на наступний день;
  • втрата контролю над дозою;
  • прийняття алкоголю без приводу;
  • зниження якості алкоголю з метою економії.


Якщо ви помітили за собою або близькими перші ознаки алкоголізму, або бачите прогресуючу хворобу, не варто відкладати лікування.


алкоголь за вечерею після роботи

Ми пропонуємо лікування алкоголізму за авторською методикою - не відкладайте рішення звернутися за допомогою до професіоналів. Проблема з часом сама не вирішиться, а тільки посилиться і стане більш запущеною.