Лікування алкоголізму народними засобами

Зміст:
1.Загальна інформація
2.Найпопулярніші методи
3.Особливості народних методів
4.Плюси
5.Мінуси
6.Підсумки

ВАЖЛИВО! Варто розуміти, що Народні методи лікування алкоголізму підійдуть далеко не всім, є застарілими і сьогодні практично не використовуються. Це малоефективні методики, мають масу протипоказань і ризиків. Ми пропонуємо лікування алкоголізму за авторською методикою "Свобода без Коду", яке займе кілька годин. Дана стаття написана інформаційною метою.

лікування алкоголізму народними засобами

Застосування народних засобів при лікуванні алкогольної залежності найчастіше ґрунтується на старовинних принципах "подібне потрібно лікувати подібним", а не на наукових фактах або спостереженнях.

Найпоширеніші рослинні засоби, які застосовувалися

Люди завжди розуміли, що алкоголізм - глобальна проблема, від якої страждає все людство.І використовували різноманітні засоби для усунення цієї страшної недуги.

Лікування алкоголізму народними методами

У число найпоширеніших і відомих входять:

Трав'янистий збір - для приготування настою, потрібно взяти 4 ч. Ложки чебрецю повзучого і по 1 ч. Ложці гіркого полину і золототисячника. Висушені інгредієнти подрібнюються і заливаються 1 ст. окропу. Вистоювати зілля потрібно в темному місці рівно 2 години, а потім ретельно проціджують і приймається по 1-2 ст. ложки 4 рази на добу після їжі. Ефективність такого лікування залежна людина, за повір'ям, відчує через два тижні, але цілителі рекомендують приймати настій протягом 3 місяців.

Лікування алкоголізму травами

Корінь любистку - нашаткувати і скласти в банки, додати пару штук лаврового листа і залити горілкою. Настоюється народний засіб 2 тижні в темному місці, а тільки потім проціджується і приймається всередину. Вельми сумнівний метод: лікувати алкоголізм за допомогою алкоголю, проте колись люди вірили в ефективність такого способу.

Лікування алкоголізму коренем любистку

Насіння гарбуза - насіння ретельно очищаються від шкаралупи.Потрібно взяти 1 склянку очищених насіння, подрібнити і залити горілкою. Настоюється засіб рівно 1 тиждень в темному місці, проціджують і використовується в лікування. Чергова методика, абсурдність якої в сучасному світі зрозуміє навіть школяр.

Лікування алкоголізму насінням гарбуза

Відвар з молодих пагонів плауна - баранця - взяти 10 грам рослини, подрібнити і додати 1 склянку води. Кип'ятити рівно 15 хвилин, приймати засіб по 2 ст. ложки 3 рази на день до їжі. Як тільки, залежна людина вип'є засіб - їй дають випити горілки і, як результат, сильна блювота і відразу до спиртного. Увага: ця рослина отруйна і її категорично не рекомендується розглядати в лікуванні алкогольної залежності!

Лікування алкоголізму відваром баранца

Важливо: перед тим як приступити до самостійного лікування такого складного і небезпечного захворювання за допомогою народних методик, уточніть чи є у цих рослин протипоказання і побічні ефекти. Деякі трави категорично не рекомендуються застосовувати при виразках шлунку, патологіях нирок, печінки і серцевих захворюваннях. Так само потрібно розуміти неефективність народних методів лікування алкоголізму.

Особливості народних методів лікування алкоголізму

Як і всі інші методи лікування, в боротьбі з згубною пристрастю, народні засоби мають свої недоліки і переваги.Тільки тому настійно рекомендується реально оцінити своє здоров'я і зважити все за і проти.

Лікування алкоголізму: плюси і мінуси

Переваги народних методів:

Доступність - ефективні медичні препарати відпускаються за рецептом, а трав'янисті збори та інші засоби мають вільний доступ.

Можливість лікувати залежного без його згоди та відома - додавання самостійно приготованих настоїв і відварів в кавові напої, супи, борщі та іншу домашню їжу. Незабаром, на думку лікуючих, залежний повинен випробувати відраза і перестати пити, не розуміючи чому це відбувається. На практиці це не тільки порушує права людини, але і не несе ніякого ефекту.

Лікування без допомоги лікаря - застосовуючи народні засоби і займаючись самостійним лікуванням, вдається заощадити на послугах поліклініки.

Лікування алкоголізму без допомоги лікаря

Всім давно відомо, що народні методи лікування люди застосовують, щоб зцілити абсолютно все захворювання і алкоголізм тому не виключення. Навіть провідні наркологи України вкрай неохоче заперечують користь народних засобів, але як стверджують самі фахівці курс лікування повинен проводитися після повного обстеження і консультації, і лише потім можливо розглядати народну медицину як додатковий інгредієнт в комплексному лікуванні з більш ефективними методами.

Важливо: не ставте життя під загрозу, своє або рідних. Сьогодні наркологічні центри проводять обстеження, консультацію і лікування в найсуворішій конфіденційності, так що є можливість пройти курс лікування і не афішувати свої сімейні проблеми.

Недоліки народного лікування:

  • Повна відсутність обстеження і спостереження фахівця;
  • Ніякої ефективності при запущених стадіях алкоголізму;
  • Високий ризик ускладнень при відхиленні від рецептів і доз;
  • Велика ймовірність спричинити шкоду здоров'ю;
  • 100% ймовірність рецидиву.

народне лікування алкоголізму

Прогноз провідних фахівців центру «Свобода без Коду»

Залежність не формується за один день. Спочатку люди отримують "задоволення", потім людський мозок формує стійку асоціацію - задоволення + алкоголь. Якщо людина вчасно не зупинитися, алкогольна залежність стрімко розвиватиметься і перероджуватися в наступні стадії, які більш складно піддаються лікуванню.

Найстрашнішим залишається те, що етиловий спирт не тільки вбиває мікробів. Він також легко і швидко руйнує природну функціональність внутрішніх систем, систематичний прийом спирту порушує в людському організмі обмін речовин, що спричиняє серйозні проблеми зі здоров'ям, а ці порушення нерідко призводять людей до інвалідності і навіть забирають життя.

лікування алкоголізму народними засобами

До лікування алкогольної залежності народними засобами і методами вдається та категорія людей, яка вірить що проблема може вирішитися сама собою. Вони сподіваються на удачу: "А раптом пощастить і я зцілюся?". Але потрібно пам'ятати про те, що це безвідповідально і не вирішує проблему в корені. Не експериментуйте зі своїм здоров'ям, запишіться на безкоштовну консультацію в центр «Свобода без Коду» і отримаєте професійну пораду провідних фахівців України! > Контакти