Лікування алкоголізму народними засобами

Зміст:
1.Загальна інформація
2.Найпопулярніші методи
3.Особливості народних методів
4.Плюси
5.Мінуси
6.Підсумки

 

лікування алкоголізму народними засобами

Застосування народних засобів при лікуванні алкогольної залежності найчастіше ґрунтується на старовинних принципах "подібне потрібно лікувати подібним", а не на наукових фактах або спостереженнях.

Найпоширеніші рослинні засоби, які застосовувалися

Люди завжди розуміли, що алкоголізм - глобальна проблема, від якої страждає все людство.І використовували різноманітні засоби для усунення цієї страшної недуги.

Лікування алкоголізму народними методами

У число найпоширеніших і відомих входять:

Трав'янистий збір - для приготування настою, потрібно взяти 4 ч. Ложки чебрецю повзучого і по 1 ч. Ложці гіркого полину і золототисячника. Висушені інгредієнти подрібнюються і заливаються 1 ст. окропу. Вистоювати зілля потрібно в темному місці рівно 2 години, а потім ретельно проціджують і приймається по 1-2 ст. ложки 4 рази на добу після їжі. Ефективність такого лікування залежна людина, за повір'ям, відчує через два тижні, але цілителі рекомендують приймати настій протягом 3 місяців.

Лікування алкоголізму травами

Корінь любистку - нашаткувати і скласти в банки, додати пару штук лаврового листа і залити горілкою. Настоюється народний засіб 2 тижні в темному місці, а тільки потім проціджується і приймається всередину. Вельми сумнівний метод: лікувати алкоголізм за допомогою алкоголю, проте колись люди вірили в ефективність такого способу.

Лікування алкоголізму коренем любистку

Насіння гарбуза - насіння ретельно очищаються від шкаралупи.Потрібно взяти 1 склянку очищених насіння, подрібнити і залити горілкою. Настоюється засіб рівно 1 тиждень в темному місці, проціджують і використовується в лікування. Чергова методика, абсурдність якої в сучасному світі зрозуміє навіть школяр.

Лікування алкоголізму насінням гарбуза

Відвар з молодих пагонів плауна - баранця - взяти 10 грам рослини, подрібнити і додати 1 склянку води. Кип'ятити рівно 15 хвилин, приймати засіб по 2 ст. ложки 3 рази на день до їжі. Як тільки, залежна людина вип'є засіб - їй дають випити горілки і, як результат, сильна блювота і відразу до спиртного. Увага: ця рослина отруйна і її категорично не рекомендується розглядати в лікуванні алкогольної залежності!

Лікування алкоголізму відваром баранца

Важливо: перед тим як приступити до самостійного лікування такого складного і небезпечного захворювання за допомогою народних методик, уточніть чи є у цих рослин протипоказання і побічні ефекти. Деякі трави категорично не рекомендуються застосовувати при виразках шлунку, патологіях нирок, печінки і серцевих захворюваннях. Так само потрібно розуміти неефективність народних методів лікування алкоголізму.

Особливості народних методів лікування алкоголізму

Як і всі інші методи лікування, в боротьбі з згубною пристрастю, народні засоби мають свої недоліки і переваги.Тільки тому настійно рекомендується реально оцінити своє здоров'я і зважити все за і проти.

Лікування алкоголізму: плюси і мінуси

Переваги народних методів:

Доступність - ефективні медичні препарати відпускаються за рецептом, а трав'янисті збори та інші засоби мають вільний доступ.

Можливість лікувати залежного без його згоди та відома - додавання самостійно приготованих настоїв і відварів в кавові напої, супи, борщі та іншу домашню їжу. Незабаром, на думку лікуючих, залежний повинен випробувати відраза і перестати пити, не розуміючи чому це відбувається. На практиці це не тільки порушує права людини, але і не несе ніякого ефекту.

Лікування без допомоги лікаря - застосовуючи народні засоби і займаючись самостійним лікуванням, вдається заощадити на послугах поліклініки.

Лікування алкоголізму без допомоги лікаря

Всім давно відомо, що народні методи лікування люди застосовують, щоб зцілити абсолютно все захворювання і алкоголізм тому не виключення. Навіть провідні наркологи України вкрай неохоче заперечують користь народних засобів, але як стверджують самі фахівці курс лікування повинен проводитися після повного обстеження і консультації, і лише потім можливо розглядати народну медицину як додатковий інгредієнт в комплексному лікуванні з більш ефективними методами.

Важливо: не ставте життя під загрозу, своє або рідних. Сьогодні наркологічні центри проводять обстеження, консультацію і лікування в найсуворішій конфіденційності, так що є можливість пройти курс лікування і не афішувати свої сімейні проблеми.

Недоліки народного лікування:

  • Повна відсутність обстеження і спостереження фахівця;
  • Ніякої ефективності при запущених стадіях алкоголізму;
  • Високий ризик ускладнень при відхиленні від рецептів і доз;
  • Велика ймовірність спричинити шкоду здоров'ю;
  • 100% ймовірність рецидиву.

народне лікування алкоголізму

Прогноз провідних фахівців центру «Свобода без Коду»

Залежність не формується за один день. Спочатку люди отримують "задоволення", потім людський мозок формує стійку асоціацію - задоволення + алкоголь. Якщо людина вчасно не зупинитися, алкогольна залежність стрімко розвиватиметься і перероджуватися в наступні стадії, які більш складно піддаються лікуванню.

Найстрашнішим залишається те, що етиловий спирт не тільки вбиває мікробів. Він також легко і швидко руйнує природну функціональність внутрішніх систем, систематичний прийом спирту порушує в людському організмі обмін речовин, що спричиняє серйозні проблеми зі здоров'ям, а ці порушення нерідко призводять людей до інвалідності і навіть забирають життя.

лікування алкоголізму народними засобами

До лікування алкогольної залежності народними засобами і методами вдається та категорія людей, яка вірить що проблема може вирішитися сама собою. Вони сподіваються на удачу: "А раптом пощастить і я зцілюся?". Але потрібно пам'ятати про те, що це безвідповідально і не вирішує проблему в корені. Не експериментуйте зі своїм здоров'ям, запишіться до нас на безкоштовну консультацію і отримаєте професійну пораду провідних фахівців України! > Контакти