Методи ліуквання алкоголізму

Досвід, накопичений як нами, так і провідними європейськими колегами, показує, що основним фактором в лікуванні алкоголізму є саме усвідомлене бажання пацієнта позбутися від залежності. В такому випадку ми гарантуємо результат на всі 100%.

Зміст:
1. Сучасні методи
Свобода без Коду (комплексний)
метод Довженка (кодування)
метод Еспераль (кодування, підшивка)
метод Топредо (кодування, внутрішньовенна ін'єкція)
• метод Сінклера

2. Альтернативні методи
Психотерапевтична методика
Голковколювання
Фізіотерапія
метод Шичка

3. Народні методи без відома хворого
Черви
Комахи
Риби
Рослинні засоби

4. Підсумки

 

методи лікування алкоголізму

Сучасні методи лікування алкоголізму

Єдиною метою для всіх хворих повинен бути абсолютний відмова від вживання спиртного. Шлях до повного одужання нерідко є складним і тернистим, але витрачені сили пацієнта отримують винагороду в повному обсязі.

лікування алкоголізму сучасними методами

Лікування алкоголізму: Свобода без Коду

Найефективніший метод на сьогоднішній день.

Ключова особливість - індивідуальний підхід. Враховуються всі чинники, що дозволяють збільшити ефективність методу до 100%. Ми застосовуємо даний метод в лікуванні алкоголізму більше 20 років - і досягли нечуваних раніше висот в області усунення залежностей.

Спеціаліст при особистій зустрічі з пацієнтом вирішує що саме необхідно зробити для усунення потягу до алкоголю. У зв'язку з даною особливістю неможливо описати всі комбінації заходів, що здійснюються в клініці "Свобода без Коду". Їх завжди об'єднує лише одне: 100% успіх і гарантія результату.

Не має протипоказань. Підходить кожному, хто щиро бажає зав'язати з алкоголізмом. Раз і назавжди.

Кодування за методом Довженка

Лікування алкоголізму за методом Довженка - психотерапевтична методика, яка була розроблена в 1980 році лікарем О. Р. Довженко. Останні 30 років широко застосовується фахівцями психотерапії, схвалена, як сама гуманістична і результативна програма з кодування алкоголізму Всесвітньою Організацією Охорони Здоров'я.

На думку провідних фахівців України та ближнього зарубіжжя - це метод кодування, який не принижує людські гідності, не завдає шкоди його здоров'ю і позитивно впливає на психологічний стан пацієнта.

Для досягнення успішного кодування обов'язковими умовами є - добровільне бажання і абсолютна тверезість людини. Хворому потрібно утриматися від вживання спиртних напоїв 8-10 днів і тільки після виконання цих рекомендацій вдається досягти стійко високого результату за один сеанс, його тривалість займає не більше 5 годин.

Величезним мінусом будь-якого кодування є нетривалість резутьтату - коли "код закінчується" пацієнт починає пити ще гірше, ніж до кодування.

Кодування за методом Еспераль

Лікування алкоголізму за методом Еспераль - це методика кодування, яка стала широко застосовуватися на Україні відразу після розколу Радянського Союзу.
Медичний препарат Еспераль розроблений французькими фахівцями і основою цього медичного речовини є дисульфірам. Відразу після його прийому, при контакті в людському організмі зі спиртом, збуджує сильні алергічні реакції, препарат впливає на самопочуття і підсилює похмільний синдром. Кодування алкогольної залежності за цим методом проводиться двома способами - підшивання або введення препарату за допомогою внутрішньом'язової ін'єкції.
Лікар вшиває препарат під шкіру спинного відділу, сідничний м'яз або ж в живіт. Введений препарат в підшкірну тканину зберігається певний час, поступово проникаючи в кров, виділяючи дисульфирам, і якщо людина вирішить випити алкоголь - будуть несприятливі наслідки і ускладнення. Укол еспераль - гелеподібна рідина, яка вводиться в сідничний м'яз або ж під лопатку.

Величезним мінусом будь-якого кодування є нетривалість резутьтату - коли "код закінчується" пацієнт починає пити ще гірше, ніж до кодування.

кодування від алкоголізму

Кодування за методом Торпедо

Лікування за методом Торпедо - ґрунтується на введенні препарату несумісного зі спиртом, який містить у своєму складі дисульфірам. Цей метод кодування проводиться підшиванням препарату або введенням ін'єкції в вену, рідше - в область сідниці, спини або живіт.
До проведення цієї блокади пацієнтам рекомендується не приймати алкоголь 7-10 днів, при неможливості кинути пити доктор рекомендує медикаментозне виведення з запою. Якщо пацієнт після проведення цього методу зірветься, у нього спостерігається сильна блювота, нудота, запаморочення, зупинка дихання та серцевої діяльності, які з легкістю можуть спричинити летальний результат.

Величезним мінусом будь-якого кодування є нетривалість резутьтату - коли "код закінчується" пацієнт починає пити ще гірше, ніж до кодування.

Лікування алкоголізму за методом Сінклера

Лікування алкоголізму методом Сінклера - ґрунтується на застосуванні наркотичних антагоністів, частіше за все це naltrexone і nalmefene. Фармакологічні препарати блокують позитивні ефекти, викликані еталонами ендорфінів в людському мозку.
Результати після застосування цього методу показали, що пацієнти отримують поступовий прогрес - менше п'ють і відчувають значне скорочення тяги до спиртного. Метод Сінклера дозволяє пацієнтам вживати спиртне, але за 1 годину до прийому алкоголю, рекомендується обов'язково випити 50 г призначеного препарату.

Подібні препарати можуть завдати істотної шкоди здоров'ю пацієнта. Вкрай небезпечна методика, сьогодні практично не застосовується у цивілізованому ссуспільстві.

лікування алкоголізму методом Сінклера

Всі методики по-своєму унікальні і показують різні результати в лікуванні алкоголізму. У медичній практиці існують не тільки безліч ефективних методів лікування, але і безліч реабілітаційних програм, які спеціально розроблені для лікування цієї недуги, наприклад, короткострокова детоксикація, реабілітаційні програми на безе медичних установ, програми соціальної моделі, амбулаторне консультування, клуб анонімних алкоголіків і інші програми .

Альтернативні методики лікування алкоголізму

Альтернативні методики лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму психотерапією

Психотерапевтична методика - таке лікування, яке завжди включає гіпноз, терапевтичні бесіди з хворим і індивідуальне навчання за методом релаксації. Наполегливо рекомендується не звертатися до неспеціалістів і різних "самоучок", так як вони можуть викликати напади страху, депресію, більш глибоку алкогольну залежність. Неодноразово такі справи доходили до суду, проте будь-що довести і засудити винного не вдалося.

Гіпноз і психотерапія можуть принести як користь, так і шкоду. Некваліфікований спеціаліст може значно погіршити становище.

Лікування алкоголізму голковколюванням

Лікування алкоголізму голковколюванням

Лікування залежності голковколюванням - східна методика із застосуванням точкового впливу на організм, офіційно схвалена і затверджена Всесвітньою Організацією Охорони Здоров'я в 1970 році. Для отримання бажаного результату, голкотерапія вимагає самовіддачу пацієнта і психологічне настроювання, адже алкоголізм - це фізіологічне і психологічне захворювання. Перед початком процедури з хворим завжди проводиться бесіда для того, щоб виявити ступінь недуги і настрій на зцілення.

Голковколювання - східна методика, і на даний момент в Україні немає фахівців, які володіють нею в достатній мірі.

Лікування алкоголізму фізіотерпією

Лікування алкоголізму фізіотерпією

Фізіотерапія в зціленні алкогольної залежності - застосовуються малотоксичні рослини, які мають антиоксидантну, гепатопротектором, протизапальну і седативну дію на організм (гіркий полин, оман високий, звіробій, розторопша плямиста і інші). Ці рослини не впливають на алкогольну залежність і не претендують на головну роль у зціленні цього захворювання. Але вони добре себе зарекомендували по відновленню, а також нормалізації самих уражених систем і органів від алкоголю і тільки з цих причин часто входять в комплексне призначення лікаря.

Фізіотерапія - невеликий додаток до основного лікування, проте самостійно вона проблему не вирішить.

Лікування алкоголізму методом Шичка

Лікування алкогольної залежності методом Шичка - має на увазі виключно індивідуальну і усвідомлену роботу над собою. Ця методика не включає використання гіпнотичних сеансів і медикаментів. Чи не шкодить для психічного або ж фізичного стану хворого. В процесі проведення цього методу, пацієнт переходить самостійно на тверезий спосіб життя і більше не відчуває залежність від алкоголю.

Якщо людина може кинути сам - це похвально. Якщо не може - треба звернутися до фахівців.

Лікування алкоголізму методом Шичка

Важливо: кожен пацієнт повинен пам'ятати, що підбирати ефективні методи лікування вправі тільки фахівці з відповідною кваліфікацією і багаторічним досвідом роботи. Застосовувати методи альтернативної медицини може бути корисно як в лікуванні, так і в профілактичних заходах в боротьбі із залежністю.
Завдяки комплексному підходу і грамотно підібраному лікуванню, вдається досягти стабільного самопочуття, виключити депресію у пацієнта і знизити тягу до спиртного. Однак призначати подібні методи повинен фахівець. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю!

Лікування алкоголізму народними методами

Народні методи лікування без відома хворого - популярна раніше практика. Сьогодні, з причини своєї неефективності, практично не використовується. Народні методи лікування алкоголізму не завжди можуть включати рослинні засоби, ці заходи найчастіше проводяться близькими людьми, які вірять в забобони і відмовляються від допомоги фахівців:

Лікування алкоголізму хробаками

Черви - горілчаний настій готується на дощових черв'яків або ж на черв'яків, які від вогкості заводяться в кабачках.

Лікування алкоголізму комахами

Комахи - це можуть бути воші, блохи, клопи, ґедзі, або ж інші комахи малоприємного класу. Цей горілчаний настій викликає блювотних рефлекс і може спричинити блювоту з наявністю крові.

Лікування алкоголізму рибами

Риби - приготування такого зілля досить жорстоке, але здатне викликати блювоту і запам'ятатися людині надовго. У горілку кидають живу рибу, настій застосовується відразу після окоченіння риби.

Лікування алкоголізму травами і настоянками

Рослинні засоби - лаврові настойки, зілля копитних, воронячого ока, корінь чемериці і чебрецю або ж інші рослинні засоби, які мають гіркий смак, нестерпним запахом і мають отруйні природні властивості. Точне дозування рослин завжди складно вирахувати і дотримуватися, тому лікування алкоголю цим способом, проводиться вкрай рідко, адже є ризик на летальний результат.

Перераховані вище способи лікування народною медициною зрідка здатні викликати короткочасне відразу до алкоголю. Коли хворому проводять лікування без його бажання і відома, результат не завжди виправдовує надії. Нерідко алкоголік починає пити ще сильніше "на зло" тим, хто намагався його лікувати.

Народні методи лікування алкоголізму представлені на історичних фактах і ефективність зводиться до нульового показника. Ці ліки ставлять людське життя під загрозу і тягнуть серйозні проблеми зі здоров'ям, категорично не рекомендується займатися лікуванням самостійно.

Підведення підсумків

Алкоголізм повністю виліковний за умови бажання хворого і високої кваліфікації фахівців.

як вилікувати алкоголізм

Якщо Ви зацікавлені в стійко високому результаті, зверніться за допомогою до нас. Консультація - безкоштовно. > Контакти