Кодування від алкоголізму

Зміст:
1. Кодування: загальна інформація
2. Що потрібно для кодування
3. Кодування мед. препаратами
4. Індивідуальний підхід в кодуванні

 

кодування від алкоголізму

Кодування від алкоголізму - малоефективний спосіб позбавлення від патологічної залежності, що включає психотерапевтичне та/або медикаментозне вплив на організм пацієнта. При цьому особлива увага приділяється впливу на підсвідомість, що дозволяє виробити у людини тимчасове огиду до будь-яких видів алкоголю. Коли "код закінчується" люди починають пити ще гірше, ніж до лікування.

Кодування від алкогольної залежності

65% пацієнтів, які пройшли повний курс кодування повністю відмовляють від вживання алкоголю на термін до 5 років, в залежності від програми та індивідуальних особливостей організму. В інших випадках - результат нульовий.

Важливо розуміти, що кодування - це заборонна методика, дія якої завжди обмежена за тривалістю. Якщо ви хочете позбутися від патологічної залежності назавжди, то для цього необхідно буде пройти курс за методикою Свобода без Коду, яку ми успішно застосовуємо в своєму центрі.

Якщо Ви з якоїсь причини хочете закодуватися від алкоголізму, то нижче надана основна інформація на цю тему.

Що потрібно для кодування від алкоголізму

Щоб кодування було максимально ефективним, перед процедурою слід дотримуватися кількох простих правил:

  1. Відмовитися від вживання будь-якого алкоголю за 7-10 діб до кодування. На момент її проведення пацієнт не повинен перебувати в стані похмілля.
  2. Людина повинна сама усвідомлювати свою проблему і хотіти закодуватися від алкоголю. Якщо кодування проводиться з примусу родичів або близьких людей, то результату від нього не буде або буде мінімальний.
  3. Пацієнту необхідно обов'язково пройти попереднє обстеження. У нього входить ряд аналізів і консультація психіатра. Додатково може знадобитися проведення детоксикації організму.

Після отримання результатів аналізів лікар-нарколог проведе з пацієнтом індивідуальну бесіду, в процесі якої докладно розповість про суть проведення процедури і її наслідки. Отримавши впевнене згоду на виконання кодування, доктор занурює людини в легкий поверхневий гіпноз, що дозволяє дати організму установку на рівні підсвідомості - відраза до алкогольних напоїв і будь-якого алкоголю. Вона буде діяти до 6 місяців.

кодування алкоголізм

Кодування медичними препаратами

Закодувати будь-яку людину від вживання алкоголю вийде і іншим способом - лікарськими препаратами. Для цього в організм вводиться спеціальна речовина, що має тривалий період виведення - від 2 місяців до 1 року. Вона циркулює по кровоносній системі і в процесі розщеплення здійснює блокування ферменту алкогольдегідрогенази. Саме на нього покладені функції знешкодження алкоголю. Саме через це спирт, який потрапив в кров, переробляється в ацетальдегід - небезпечна отрута, що викликає важку форму отруєння. По-перше, це викликає огиду до будь-якого алкоголю, а по-друге, зайва доза алкоголю може навіть привести до необхідності екстреної госпіталізації. Повторювати такий досвід пацієнт навряд чи захоче.

Лікарська кодування теж відносять до категорії заборонних процедур. Його дія базується на тому, що людина не захоче вживати алкоголь, побоюючись за своє здоров'я. Тому тут теж потрібна згода пацієнта на подальше проведення кодування.

При лікарському кодуванні препарат може вводитися внутрішньом'язово або внутрішньовенно за допомогою крапельниці. Іноді використовується методика «вшивання» під шкіру пацієнта капсули з діючою речовиною.

Індивідуальний підхід в кодуванні

Якщо у пацієнта вже були проблеми з неможливістю повністю відмовитися від алкоголю, то може знадобитися комплексний підхід до лікування. Для цього лікар-нарколог розробляє індивідуальну схему, що включає психотерапевтичну і лікарську кодування. У більшості випадків саме такий варіант лікування має найтриваліший і ефективний результат.

Кодування від алкоголізму - це не єдине рішення даної проблеми. Точніше сказати - це взагалі не вирішення проблеми.

Ми пропонуємо своїм клієнтам інші методики позбавлення від цієї страшної недуги, однак для вибору оптимального варіанту необхідно обов'язково зустрітися особисто з пацієнтом. Записатися можна прямо зараз за телефонами, які можна знайти в розділі > Контакти.