Торпедо при алкоголізмі

Зміст:
1. Як проводиться лікування 
2.  Етапи лікування
3.  Ефективність методу
4.  Як підготуватися до лікування
5.  Протипоказання
6. Підсумки

 

В даний час, тема алкогольної залежності є досить болючою не тільки на Україні, але і в зарубіжних країнах. Тому питання про лікування все частіше і гостріше піднімається і обговорюється нашими співвітчизниками.

Незважаючи на численні способи лікування від алкогольного пристрасті, лікування алкоголізму методом Торпеди є дуже популярним способом і широко застосовується провідними наркологами всіх країн.

Як проводиться лікування Торпедо

Як проводиться лікування Торпедо

Для проведення хімічної блокади застосовуються такі препарати, як Дісульфірам та інші. У сучасній медицині існує численна кількість медичних засобів, які створюються на основі того ж компонента. Аналогічні препарати мають схожі переваги і протипоказання - Біностім, Актоплекс, Антінол, Стопетіл і інші не менш знамениті і дієві засоби.

кодування торпедо

Лікування за методом Торпедо проводиться за такими етапами:

Роз'яснює бесіда - лікар при розмові з залежним людиною, налаштовує його на успішних результат, усуває недовіру, страх, страхи, які нерідко виникають при рекомендації пройти лікування в наркологічній клініці.

торпеда при алкоголізмі

Лікар визначає термін дії і дозу лікарського препарату.

кодування торпедою

Впровадження кошти в підшкірний шар.

torpedo4

Підшивається препарат виключно в стерильних умовах із застосуванням одноразових інструментів. Попередньо пацієнтові буде проводитися знеболювання, і він не зможе відчути неприємних відчуттів і болю, поки буде проводитися імплантація. Кількість впровадженого препарату для всіх пацієнтів підбирається строго індивідуально, дозування залежить від стадії захворювання і особливості людини.

Лікування згубної залежності цим методом, ґрунтується на впровадженні хворому несумісного з етиловим спиртом препарату. Пацієнтам рекомендується за 10 днів до проведення процедури відмовитися від напоїв, що містять алкоголь. Якщо пацієнт самостійно не може утриматися, рекомендується пройти медикаментозне виведення з тривалого запою, а тільки потім провести імплантацію.

ефективність торпедо

До проведення процедури, фахівець завжди ознайомить пацієнта з принципом дії препарату, в подробицях пояснить ризики і можливі наслідки, якщо пацієнт порушить заборону і продовжить вживати алкоголь.

Ефективність процедури

Принцип лікування цим способом полягає в ефективному блокуванні алкогольдегідроненази дісульфірановим ферментом, який протидіє токсичної ацетальдегідному напіврозпаду. Коли в людському організмі присутній препарат, що містить дисульфід, залежна людина, як би не намагався випити згубне зілля - воно буде виключно метабозіроваться до стадії ацетальдегіду, накопичувати цю токсичність і провокувати симптоматику отруєння, розширюючи мережі капілярів, знижувати артеріальний тиск і викликати загальну інтоксикацію.

торпедо

Вживання навіть самої незначної кількості алкоголю, спричинить до напівнепритомності, почервоніння шкіри, спровокує блювотний рефлекс, порушить серцеву діяльність.

Тільки тому категорично не рекомендується користуватися послугами неспеціалістів, потрібно звертатися виключно до наркологів, які мають багатий досвід роботи і зможуть не тільки запропонувати найефективнішу методику, а й допоможуть людині позбутися залежності і вбережуть життя пацієнта.

Як підготуватися пацієнтові до процедури і коли метод Торпедо не рекомендований

Попередньо перед проведенням процедури, в людському організмі не повинен спостерігатися розпад етилового спирту. Проводити лікування потрібно тільки після повного очищення організму і безпосередньо після повної ліквідації абстинентного синдрому.

Категорично заборонено лікування за методом Торпедо, якщо спостерігається:

  • Індивідуальна непереносимість рекомендованого кошти;
  • Психологічні захворювання - шизофренія або параноя;
  • Наявність інфекційних хвороб;
  • Підвищена температура;
  • Онкологічне захворювання;
  • Патології серцево-судинних систем;
  • Вагітність і період лактації.

Навіть незважаючи на велику кількість приведених протипоказань, цей метод вважається найбільш радикальним і у нього більше прихильників, ніж критиків і противників. Єдина проблема лікування, полягає в тому, що не всі пацієнти готові повністю відмовитися від спиртного і це зупиняє багатьох.

торпеда

Медичний метод вважається нешкідливим для людського організму. Але навіть малі напади нудоти, судомність і задуха, які пов'язані з малим вживанням алкогольного напою змушують задуматися кожного пацієнта, чи варто, брати в руку склянку з випивкою. Максимальний термін лікування становить від 2 місяців, але результат не залежить від лікаря. Результативність лікування в більшій мірі залежить від бажання пацієнта і суворого виконання рекомендацій фахівця.

torpedo8

Важливо: сама проблема алкогольної залежності зачіпає психологічний стан пацієнта, його особистість і загальний стан людського здоров'я. У міру серйозності цих порушень, наші фахівці можуть запропонувати пацієнту пройти лікування за іншими, більш сучасним і ефективним методикам. 

torpedo9

Підведення підсумків

Запишіться на професійну консультацію, пройдіть безкоштовне співбесіду і дізнайтеся чи підійде Вам даний метод, а також які методи є найбільш ефективними у сьогоднішніх реаліях. Тільки так можна викорінити залежність і кардинально змінити своє життя і життя близьких Вам людей! Дізнатися більше, а також записатися на консультацію і/або прийом можна за номером телефону з розділу > Контакти .