Еспераль при алкоголізмі

Зміст:
1. Загальна інформація
2. Етапи лікування еспераль
3. Ефективність методу
4. Способи введення препарату
5. Протипоказання
6. Підсумки

 

еспераль інформація

Для знищення залежності придумано численна кількість всіляких ефективних способів і методик починаючи, з кодування за допомогою гіпнотичного впливу і закінчуючи спеціальними медичними препаратами, які викликають непереносимість і відраза до спиртних напоїв.

Інформація про медичний препарат Еспераль

Французькими фахівцями, в кінці другої половини минулого століття, був розроблений препарат Еспераль, який неоднозначно себе зарекомендував у боротьбі із залежністю і мав сумнівні ефективність і репутацію. Кодування медичним препаратом Еспераль вважається одним з найбільш неефективних способів побороти згубну залежність до алкоголю якщо в комплексі з ним не використовуються супутні методики. Підбирати дані методики може тільки професіонал з багатим досвідом і чітким розумінням ситуації.

Застосовується цей засіб на Україні з тих пір, як тільки відбувся розпад в Радянському Союзі. Основу медичного препарату входить дисульфирам, який від контакту з людським організмом і етиловим спиртом провокує сильну алергічну реакцію, озноб, запаморочення, що є основною ознакою отруєння і непереносимості підступного напою.

Випускається препарат у кількох формах - таблетки, а також капсули і мікроін'єкції. Використовується та чи інша форма від обумовленості конкретного випадку і завжди підбирається фахівцями для кожного хворого індивідуально.

Таблетки можуть бути рекомендовані, коли людина вирішила твердо побороти залежність, зобов'язується дотримуватися рекомендацій лікаря і строго по інструкції приймати засіб. Недолік такого лікування, полягає лише в тому, що коли пацієнт не пройде повний курс рекомендованого лікування, через кілька днів його залежність повертається, і він починає вживати алкоголь.

таблетки еспераль

Капсули - така форма лікарського засобу застосовується для впровадження під шкіру пацієнта хірургічним шляхом. Невеликі за розмірами капсули потроху розчиняються в організмі і проникають в кров залежної людини, підтримуючи огиду і неприязнь до алкоголю тривалий час. Ця процедура рекомендується тим пацієнтам, які недостатньо підготовлені до відмови від алкоголю і сумніваються в своїх силах.

Ін'єкції - гелеобразний склад, який випускається в ампулах, а впроваджується під місцевим наркозом в вену або під лопатку. Як тільки засіб надійде в організм, введений гелевий препарат протягом 2 днів капсулізуєтся в організмі і цей процес може спровокувати незначний підйом температури, ця реакція організму вважається нормою.

еспераль укол

В незалежності, яка саме форма лікарського засобу була обрана, попередньо перед лікуванням доктор ознайомить свого пацієнта зі складом препарату, його властивостями і попередить про можливі прояви побічних дій, зафіксувавши проведення інструктажу в особистій історії пацієнта.

Важливо: наполегливо не рекомендується проводити самолікування або звертатися за допомогою в сумнівну клініку. Тільки грамотний і досвідчений професіонал може правильно підібрати метод лікування, вчасно зреагувати, і усунути можливі прояви ускладнень.

Метод кодування включає кілька етапів:

еспераль етапи лікування

  • Перший етап - проводиться повна діагностика організму пацієнта, і роз'яснює бесіда. Спеціаліст усуває недовіру, страхи пацієнта і налаштовує його на позитивний результат.

еспераль другий етап лікування

  • Другий етап - визначається точне дозування і рекомендується таблеточна форма для лікування. Дозування препарату і терміни прийому завжди визначає тільки фахівець. Поки пацієнт приймає препарат, проводиться ретельне дослідження і детальна лабораторна обробка загальних аналізів, зміна під час прийому відслідковуються і вноситься в історію хвороби.

лікування алкоголізму еспераль

 • Заключний етап - як тільки доктор отримає позитивний результат аналізів, відразу призначається імплантація - підшивання препаратом, проведення внутрішньом'язової або ж внутрішньовенної ін'єкції.

Ефективність препарату і термін дії

Коефіцієнт корисної дії на людський організм даним методом на всі 100% залежить від розуміння проблеми, а також особистих якостей пацієнта і позитивного настрою на високий результат в лікування його залежності. Якщо пацієнт зацікавлений в лікування, виявляє своє щире бажання, тоді результат буде позитивним і триватиме довгі роки.

Методи введення еспералі:

еспераль таблетки

  • Таблетками прийом - ефективність проявляється протягом 1 години, як тільки пацієнт вжив засіб. Після закінчення прийому буквально через кілька днів або тижнів, є ймовірність, що у пацієнта з'явиться бажання знову вжити алкоголь.

еспераль капсула

  • Впровадження капсул - потяг до алкоголю відразу і повністю блокуються, як тільки буде впроваджений препарат Еспераль. Термін дії препарату стартує від 3 місяців.

ін'єкція еспераль

 • Ін'єкція - завжди усуває бажання і допомагає хворому утриматися від згубної залежності від 1 року до 5 років.

Медичний препарат Еспераль є лікарським медичним засобом, яке з легкістю можна придбати в будь-якому аптечному кіоску і навіть без рецепта.

Потрібно знати і пам'ятати всім пацієнтам, а також їх родичам, що застосовувати цей препарат самостійно дуже ризиковано, фахівці не рекомендують займатися самолікуванням. Тривале вживання спиртних напоїв руйнує людський організм, проявляючись патологіями і серйозними проблемами зі здоров'ям. В такому випадку, не забувайте, що ви можете поставити своє життя під загрозу!

Лікування даним методом не рекомендується, якщо у пацієнта виявлено:

 • Індивідуальна непереносимість препарату;
 • Нещире звернення за допомогою (пацієнта змушують лікуватися);
 • Якщо існує остання стадія залежності;
 • Ниркова або печінкова недостатність;
 • Міокардити або серцево-судинні недуги в стадії декомпенсації;
 • Вагітність або період лактації;
 • Нервово-психічні хвороби або ж дисульфірамової психози;
 • Цукровий діабет або тиреоїдит та інші захворювання ендокринної системи;
 • Онкологічні хвороби;
 • Підвищена температура;
 • Запальний або інфекційні захворювання шкірного покриву;
 • Пошкодження передбачуваного місця де буде проводитися імплантація.

еспераль протипоказання<

Навіть якщо у хворого немає протипоказань до проведення цього методу, потрібно пам'ятати, що тільки фахівець повинен і може приймати рішення провести лікування саме препаратом Еспераль. Таку процедуру виконують виключно після обстеження залежного пацієнта, точного аналізу лабораторних, а також клінічних даних і ретельний збір анамнезу.

Підведення підсумків

еспераль чи потрібно

Надмірне вживання алкогольних напоїв - це шлях у прірву. Вибираючи тверезість, кожна людина отримує шанс на нове життя, хорошу роботу, повагу суспільства, матеріальний достаток і благополуччя в родині.

ВАЖЛИВО! Метод еспераль на сьогоднішній день практично не використовується, так як є більш ефективні і менш небезпечні для здоров'я методики усунення тяги до алкоголю.

Запишіться на професійну консультацію, пройдіть безкоштовне співбесіду і дізнайтесь, які методи є найбільш ефективними з сьогоднішніх реаліях. Тільки так можна викорінити залежність і змінити своє життя! Дізнатися більше, а так же записатися на консультацію і / або прийом можна за номером телефону в розділі > Контакти .