Медикаментозне кодування
Медикаментозне кодування – спосіб боротьби з алкозалежністю за допомогою застосування медичних препаратів. Для цієї мети існує декілька груп ліків, які випускаються у різній формі. Один із найпопулярніших форм – вшивання "капсули" з препаратом в важкодоступне місце в тілі, щоб хворий не зміг сам його дістати.
По дії одні ліки блокують опіоїдні рецептори, інші – вироблення ферменту, який бореться з токсинами, які з'являються в організмі у відповідь на прийом алкоголю. В першому випадку напій не приносить очікуваного ефекту, в другому – виникають симптоми сильного отруєння.
Як це працює?
Принцип роботи медикаментозного кодування – препарат починає діяти у відповідь на попадання до організму будь-якої кількості алкоголю (етилового спирту). При цьому виникають різні негативні симптоми:
- головний біль;
- сильна нудота і блювання;
- стрибки тиску;
- біль у грудині схожий на серцевий напад;
- галюцинації;
- сильний страх смерті і т. д.
Саме виникнення подібних симптомів, а не очікуваної ейфорії, може зупинити хворого від пияцтва і виробити новий рефлекс – не хотіти пити, дивлячись на пляшку с алкогольним напоєм.
Ми пропонуємо індивідуальний підхід: свідому відмову від вживання алкоголю. Гнучка авторська програма допомагає різ і назавжди зав'язати з шкідливою звичкою. Про деталі методу ви можете дізнатись, зателефонувавши до нас.